Pleziorro Opublikowano 12 Listopada 2016 Autor #71 Opublikowano 12 Listopada 2016 No to jest minus tej miejscówki, bo zimą w słoneczne dni będzie mocno doświetlone z racji bliskości okna, natomiast latem okno w sypialni mam zacienione praktycznie przez cały czas, bo kwiaty stoją na balkonie. Ciekawe jak to pomoże Vallisirerii oraz jak wpłynie na glony.
Pleziorro Opublikowano 1 Grudnia 2016 Autor #72 Opublikowano 1 Grudnia 2016 Ryby troszkę się zaaklimatyzowały, minął miesiąc, akwarium stabilne, ryby zdrowe i bardzo ruchliwe, jak to dzieciaki Prosiliście o zdjęcia, ale na to jeszcze czas, muszą się najpierw porządnie wybarwić. Na razie mam jednego 100% samca, dwa w trakcie wybarwiania i około 4 kolejnych kandydatów... fajnie by było gdyby reszta okazała się samiczkami (dla przypomnienia 26 ryb) Specjalnie chciałem odczekać i poobserwować maluchy zanim wrzucę coś więcej na forum. Teraz z czystym sumieniem mogę polecić hodowlę Pana Jarka - Fish Magic. Nagrałem dziś film nową kamerką którą mam do testów. Ale niestety nie spełnia moich oczekiwań, film nagrany w 1080p/60fps ale nie powala jakością, słabo ostrzy. 1
fish_magic Opublikowano 1 Grudnia 2016 #73 Opublikowano 1 Grudnia 2016 5 minut temu, Pleziorro napisał: Ryby troszkę się zaaklimatyzowały, minął miesiąc, akwarium stabilne, ryby zdrowe i bardzo ruchliwe, jak to dzieciaki Prosiliście o zdjęcia, ale na to jeszcze czas, muszą się najpierw porządnie wybarwić. Na razie mam jednego 100% samca, dwa w trakcie wybarwiania i około 4 kolejnych kandydatów... fajnie by było gdyby reszta okazała się samiczkami (dla przypomnienia 26 ryb) Specjalnie chciałem odczekać i poobserwować maluchy zanim wrzucę coś więcej na forum. Teraz z czystym sumieniem mogę polecić hodowlę Pana Jarka - Fish Magic. Nagrałem dziś film nową kamerką którą mam do testów. Ale niestety nie spełnia moich oczekiwań, film nagrany w 1080p/60fps ale nie powala jakością, słabo ostrzy. Zmniejsz lub zmień karmienie bo są za okrągłe.
pozner Opublikowano 1 Grudnia 2016 #74 Opublikowano 1 Grudnia 2016 Jaką tam ogniskową ustawiłeś, rybie oko? Pobaw się ustawieniami, może to kwestia ustawienia. Fajnie to wygląda.
Pleziorro Opublikowano 1 Grudnia 2016 Autor #75 Opublikowano 1 Grudnia 2016 2 godziny temu, fish_magic napisał: Zmniejsz lub zmień karmienie bo są za okrągłe. Dietę mają bogatą w spirulinę O.S.i., dodatkowo vivid kolor co drugi dzień i raz w tygodniu Tropical D-Allio Plus. Wydaje mi się że właśnie niewiele dostają karmię ~9-10 i potem koło 17. 1 godzinę temu, pozner napisał: Jaką tam ogniskową ustawiłeś, rybie oko? Pobaw się ustawieniami, może to kwestia ustawienia. Fajnie to wygląda. Wszystko idzie na auto, to jest sportowa kamera, więc nie za bardzo jest w czym grzebać, można jeszcze rozszerzyć rybie oko kąt 208 stopni ! Właśnie wróciłem od kolegi gdzie testowałem ją z dwiema popularnymi kamerami sportowymi w wersji 4 i 5. Przepaść jakościowa... na korzyść tamtych dwóch...
Pleziorro Opublikowano 4 Grudnia 2016 Autor #76 Opublikowano 4 Grudnia 2016 Wrzucam kolejny filmik, tym razem przy użyciu innej kamery Proszę oceńcie jakość obu filmów, na tym już chyba nie są takie okrągłe te moje Sauloski
kwiq Opublikowano 4 Grudnia 2016 #77 Opublikowano 4 Grudnia 2016 Śliczne jak mi baniak dojrzeje to też się do nich przymierzam
JemioloSeba Opublikowano 4 Grudnia 2016 #78 Opublikowano 4 Grudnia 2016 Dzięki, że mi przypomniałeś jaka szybka i żywiołowa jest Mbuna. Żałuję, że tak mało jest zbiorników 1000+ z obsadą tej grupy. Kiedyś swoje akwariu zapełnię skałami i wrzucę pełno małej mbuny
mlody.czub Opublikowano 4 Grudnia 2016 #79 Opublikowano 4 Grudnia 2016 52 minuty temu, JemioloSeba napisał: Żałuję, że tak mało jest zbiorników 1000+ z obsadą tej grupy. Moj 1080l w lutym bedzie caly zapelniony Mbuna 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się