Pleziorro Opublikowano 12 Października 2016 Autor #11 Opublikowano 12 Października 2016 Dobra myśl spróbuję podnieść jeszcze kapkę lewy głaz.
Pleziorro Opublikowano 16 Października 2016 Autor #12 Opublikowano 16 Października 2016 Zrobiłem przymiarkę w baniaku, z kaseciakiem i oświetleniem i chyba wersje podłogowe były zbyt ciężkie, ten kamień po lewej jest przytłaczający ale musi zostać do maskowania kaseciaka. Natomiast odchudziłem pozostałe kamienie. Co myślicie o takim układzie ?
rosa1986 Opublikowano 16 Października 2016 #13 Opublikowano 16 Października 2016 37 minut temu, Pleziorro napisał: Zrobiłem przymiarkę w baniaku, z kaseciakiem i oświetleniem i chyba wersje podłogowe były zbyt ciężkie, ten kamień po lewej jest przytłaczający ale musi zostać do maskowania kaseciaka. Natomiast odchudziłem pozostałe kamienie. Co myślicie o takim układzie ? Ja bym po prawej stronie dała jeszcze coś niedużego z przodu, ale tak żeby był delikatnie oddalony od tyłu dwóch. Co do lewej strony to ten duży całkiem mi się podoba, ale ten mały jakoś tak nie za bardzo. Może spróbuj jeszcze jakoś inaczej go ustawić. Ja jeszcze dałabym kilka jakichś niedużych kamyków dookoła tych 2 gruzowisk. Ale to tak tylko moje odczucie
Pleziorro Opublikowano 16 Października 2016 Autor #14 Opublikowano 16 Października 2016 Te małe planuję dorzucić już po zalaniu i zasypaniu piaskiem, obecnie nie posiadam małych kamieni... pokombinuję jeszcze z tym po lewej stronie. Nie chcę dawać za dużo kamieni, żeby nie zabierać wody rybkom. Docelowo zdecydowałem się na 26 Saulosków do redukcji. I najlepiej jak by było ze 3 samce i z 15 samic... może sie uda
tom77 Opublikowano 16 Października 2016 #15 Opublikowano 16 Października 2016 Prawa strona - nie jest źle, ale sam nie wiem.....nie mam pomysłu. Lewa strona - tu pogląd mam sprecyzowany: duży głaz jest super! ale bez średniaka i tych dwóch "bobków". ... ale to tylko moje zdanie
Pleziorro Opublikowano 16 Października 2016 Autor #16 Opublikowano 16 Października 2016 A gdybym dał taki kamień... tymi bobkami nie zawracajcie sobie głowy, syn prosił, żebym włożył jego kamienie, docelowo będą sobie leżały gdzieś z tyłu
tom77 Opublikowano 16 Października 2016 #17 Opublikowano 16 Października 2016 11 minut temu, tom77 napisał: Lewa strona - tu pogląd mam sprecyzowany: duży głaz jest super! ... sam (IMHO)
suricade Opublikowano 16 Października 2016 #18 Opublikowano 16 Października 2016 Tego płaskiego z lewej daj pod ten większy, po dosypaniu piasku zniknie.
Pleziorro Opublikowano 16 Października 2016 Autor #19 Opublikowano 16 Października 2016 Hmm, mam inny płaski może spróbuję go dać pod spód dużego. Ten nowy wcale nie jest taki płaski i chyba w obecnej koncepcji pasuje mi do ogółu. Hmm ?
pozner Opublikowano 16 Października 2016 #20 Opublikowano 16 Października 2016 1 godzinę temu, tom77 napisał: Lewa strona - tu pogląd mam sprecyzowany: duży głaz jest super! ale bez średniaka i tych dwóch "bobków". Tomek, tu ma pływać saulosi, czyli mbuna, więc nie odejmuj kamieni Jeśli chcesz utrzymać trzy samce, to ja bym dołożył kamieni, ale już wiesz, że lubię gruzowisko u mbuny, Dołóż chociaż jakiś płaski kamień z lewej strony z przodu (zamiast tych "bobków"). Jakiś płaski możesz podłożyć pod ten duży, żeby poszedł wyżej. Po prawej stronie ten lewy przesunąłbym bardziej do środka i do przodu. Obróciłbym go lekko w stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara. Utworzy się fajna "alejka". Z tyłu dodałbym jeszcze ze dwa kamienie i jakoś fajnie ułożył. Jeden powinien być wyższy...pionowy.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się