Bartek_De Opublikowano 22 Lutego 2021 #202 Opublikowano 22 Lutego 2021 Chodzi mi o schemat całego narurowca, od wlotu do wylotu.
Bartek_De Opublikowano 22 Lutego 2021 #204 Opublikowano 22 Lutego 2021 (edytowane) 5 minut temu, Barszczyk napisał: Będzie szybciej. Ok, nie ważne. Jak Ci się kiedyś przypomni i będzie chciało to narysuj, ale cały nie tylko sekcję biologiczną. Ale powiem jedno, przy takiej ilości korpusów szeregowo aż prosi się o bypas, no chyba że masz a ja go nie widzę. Dlatego prosiłem o schemat całości. Edytowane 22 Lutego 2021 przez Bartek_De
Syrach Opublikowano 22 Lutego 2021 #205 Opublikowano 22 Lutego 2021 (edytowane) Sorki, pomroczność jasna. Trzeba nanieść kilka poprawek, wejść i wyjść z sekcji. Jak oglądałeś poprzednie, to będziesz wszystko wiedział. Edit: Bypassy są, zarówno na biologii (zawór nad kranem na środku), jak i na mechaniku. Tylko co w związku z tym? Edytowane 22 Lutego 2021 przez Barszczyk
Bartek_De Opublikowano 22 Lutego 2021 #206 Opublikowano 22 Lutego 2021 Czyli bypas jednak jest Miałem teorię, że go nie ma i to jest powodem hamowania przepływu.
Syrach Opublikowano 22 Lutego 2021 #207 Opublikowano 22 Lutego 2021 Jest, ..tylko normalnie zamknięty, więc jakby go nie było. Ale dzięki niemu, dzisiaj szybko wyeliminowałem swój problem. Pewnikiem jakby nie on już bym jechał do serwisu IBO. Na szczęście mam rzut beretem. W szoku byłem jak namnożone bakterie na gąbce potrafią ograniczyć przepływ. Generalnie i tak się zastanawiałem dlaczego w porównaniu z Twoją pompą i tak tracę 5W, ale to może być wynikową iż u mnie pompa musi podnieść wodę blisko 2.5 metra.
Bartek_De Opublikowano 22 Lutego 2021 #208 Opublikowano 22 Lutego 2021 1 minutę temu, Barszczyk napisał: W szoku byłem jak namnożone bakterie na gąbce potrafią ograniczyć przepływ. To nie bakterie, to po prostu syf. Masz puszki zasypowe więc gąbki w nich nie są Ci wcale potrzebne, wywal je. Bypas na stałe zostaw otwarty (uchylony) na połowę, wtedy przez biologię będziesz miał wolniejszy przepływ a reszta pójdzie bypasem. Przy bypasie otwartym na full jakie zużycie pokazuje pompa? 1
Syrach Opublikowano 22 Lutego 2021 #209 Opublikowano 22 Lutego 2021 4 minuty temu, Bartek_De napisał: To nie bakterie, to po prostu syf. Brązowa, lepka mączka to syf? 6 minut temu, Bartek_De napisał: Bypas na stałe zostaw otwarty (uchylony) na połowę, wtedy przez biologię będziesz miał wolniejszy przepływ a reszta pójdzie bypasem. Spróbuję, ze zwiększonym ciśnieniem krwi. 5 minut temu, Bartek_De napisał: Przy bypasie otwartym na full jakie zużycie pokazuje pompa? 31W
Bartek_De Opublikowano 22 Lutego 2021 #210 Opublikowano 22 Lutego 2021 8 minut temu, Barszczyk napisał: Spróbuję, ze zwiększonym ciśnieniem krwi. Nie masz się czego bać, u mnie tak działa. 9 minut temu, Barszczyk napisał: 31W Rozumiem, że na II biegu. Czyli coś tam jeszcze hamuje 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się