Amohr Opublikowano 12 Lutego 2023 #231 Opublikowano 12 Lutego 2023 Witam przymierzam się do budowy narurowca, mam już korpusy 10'' na 3/4 całą, jakie rury zastosować fi 32 czy może być fi 25.
Bartek_De Opublikowano 12 Lutego 2023 #232 Opublikowano 12 Lutego 2023 Jak masz sporo miejsca w szafce to daj 32, jak nie to mogą być 25.
Amohr Opublikowano 12 Lutego 2023 #233 Opublikowano 12 Lutego 2023 Zastanawiam się dlatego że i tak jest zmniejszenie przy korpusie na 3/4 tak więc łatwiej jest na fi 25 i na 3/4. Filtr narurowy 3 korpusy mechanika, 2 korpusy chemia i 4 biologia.wg schematu.Akwarium 450 litrów
aras_85 Opublikowano 17 Kwietnia 2024 #234 Opublikowano 17 Kwietnia 2024 Hej. Kupiłem przeloty przez szkło jak na foto. Zasys oraz wylot chce zrobić w dnie akwa. Wystarczy to skręcić dobrze czy dać dodatkowo np. silikon akwarystyczny ? Dzięki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się