Skocz do zawartości

NLS zakup grupowy


Gość pemergency

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy Karol i Zbyszek wielkie dzięki za włożony wkład w tą akcję !! (musiałem dać wykrzyknik ;-))

Na pewno sami nie spodziewaliście się takiej ilości zamówionych wiader. Zbyniu będzie miał co mieszać w Alkaida Laboratory ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir - wybacz ale nie rozumiem. Do 15 który jest założonym terminem przez pemera do pojawienia się karmy w pl zostało 9 dni. Potem byniu będzie musiał poświęcić parę dobrych dni na przeważnie tego, popakowanie i zniesienie na pocztę. To min tydzień który musiałeś wziąć pod uwagę. Potem dostarczenie poczta przesyłki. Czyli karma przy pomyślnym wietrze będzie poczatkim sierpnia. Chyba logiczne.

Nie rozumiem po co to spięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Tobie tylko odpowiadam.

Widać też że nie czytając tematu ze zrozumieniem pisałeś swojego posta. Karma tamtych dwóch userow została juz przejęta przez innych i chyba wszyscy zapłacili. A na poprzedniej stronie pemer napisał ze czeka na zaksięgowania.

Naprawdę nie rozumiem Twojej niecierpliwości. No smutne jest ze karma Ci się kończy ale tutaj idzie wszystko zgodnie z wcześniejszymi założeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pemergency

Wszystko się zgadza, użytkownicy zaznaczeni na czerwono są dla potomności ;) Myślę, że jutro pieniądze "odfajkują" się na koncie, bo Zbyszek robił przelew bodajże w piątek. Będę Was informował na bieżąco co i jak... ;)

Kurs na dzień dzisiejszy 5,288 (nadal się mieścimy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.