marine Opublikowano 18 Stycznia 2013 #31 Opublikowano 18 Stycznia 2013 ciezko w to uwierzyc mam nadzieje ze takie czyste to jezioro pozostanie
eljot Opublikowano 18 Stycznia 2013 #32 Opublikowano 18 Stycznia 2013 ciezko w to uwierzyc Gdybyś chciał bardziej pogłębić wiedzę http://www.share4dev.info/kb/documents/1709.pdf
marine Opublikowano 18 Stycznia 2013 #33 Opublikowano 18 Stycznia 2013 no pewnie ze chce w latach 80 kiedy bylem jak gąbka tej wiedzy niie bylo nic
adamg567 Opublikowano 19 Stycznia 2013 #34 Opublikowano 19 Stycznia 2013 No moim zdaniem NO3 na poziomie 50 to jednak za dużo. Jeżeli faktycznie w kranie masz NO3 20 to faktycznie musisz rozważyć hydroponikę :-D, no i może do tego jakąś żywicę pochłaniająca NO3 lub denitryfikator np z węża ogrodowego :-D fon ;-)
Raffy Opublikowano 19 Stycznia 2013 #37 Opublikowano 19 Stycznia 2013 Nie ma co oszukiwać, ja mam hopla na punkcie No3 i w prawidłowym, dojrzałym akwarium wszystkie parametry uważam za nieważne (oczywiście, jeśli kranówa jest dobra, czyli taka jak w większości PL). No3 trza utrymywać na niskim poziomie, to ryby będą tryskać energią i odpowiednio karmione, to już szał No i wysokie No3 doprowadza do karłowacienia ryb, bo pyszczaki nawet w małym akwarium dorosną większe niż w naturze (nie mówiąc juz o większych baniakach).
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się