Meniu Opublikowano 17 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 17 Stycznia 2013 Mam pewien problem i zarazem zagadkę. Kupiłem kiedyś pyszczaki i po 3 miesiącach jeden Yellow marnie wygląda, nie chce rosnąć jest o połowe mniejszy od innych. Jak daje im jedzenie granulki i płatki to widać że podpływa i zajada ale czemu nie rośnie i jest słabszy od reszty ?
waszek18 Opublikowano 17 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 17 Stycznia 2013 Konkretnie jaki pokarm stosujesz. I w jakim zbiorniku z jaka obsada plywa
Damian87 Opublikowano 18 Stycznia 2013 #3 Opublikowano 18 Stycznia 2013 u mnie sytuacja taka samo wyglada z najslabsza samica jest o wiele mniejsza od innych samic
lukaszzsch Opublikowano 18 Stycznia 2013 #4 Opublikowano 18 Stycznia 2013 mam tak u saulosi, najsłabsza samica jest dużo mniejsza od pozostałych, często podgryzana, nawet miałem ja odłowić, ale jest jednocześnie najodważniejsza i najciekawsza ze wszystkich co bardzo mi się podoba. co do wielkości to ot natura.
waszek18 Opublikowano 18 Stycznia 2013 #5 Opublikowano 18 Stycznia 2013 U mnie ani jedna ryba nie odbiega rozmiarami od pozostałych. Zainwestujecie w dobry pokarm i zobaczycie różnice. Na tropicalu i mrożonce za 2 zł nie urosną wam, tego jestem pewien.
eljot Opublikowano 18 Stycznia 2013 #6 Opublikowano 18 Stycznia 2013 Zdarza się że któraś z ryb ma jakiś "defekt" i po prostu wolniej rośnie, z czasem powinna dołączyć do reszty. Jeśli nie, to oznacza jakąś wadę genetyczną. Wolniej rosną również samice mocno "eksploatowane" przez samca.
lukaszzsch Opublikowano 18 Stycznia 2013 #7 Opublikowano 18 Stycznia 2013 U mnie ani jedna ryba nie odbiega rozmiarami od pozostałych. Zainwestujecie w dobry pokarm i zobaczycie różnice. Na tropicalu i mrożonce za 2 zł nie urosną wam, tego jestem pewien. osi hikari naturefood...co z tego mam wyrzucić, bo słabej jakości?
Damian87 Opublikowano 18 Stycznia 2013 #8 Opublikowano 18 Stycznia 2013 U mnie ani jedna ryba nie odbiega rozmiarami od pozostałych. Zainwestujecie w dobry pokarm i zobaczycie różnice. Na tropicalu i mrożonce za 2 zł nie urosną wam, tego jestem pewien. naturefood hikari new era o.s.i.....itp najpierw zapytaj czym kto karmi pozniej pisz tego typu posty o mrozonkach za 2 zl
marek_z_81 Opublikowano 18 Stycznia 2013 #9 Opublikowano 18 Stycznia 2013 Nie miałeś kolegi w klasie, który cały czas był o głowę niższy a teraz po latach jest o głowę wyższy he he:D, natury nie oszukasz. U mnie najmniejszy saulosi był wiecznie goniony bo był najsłabszy w stadzie, teraz ku mojemu zdziwieniu okazał się samcem, zaczął rosnąć i zaczyna się odgrywać za wcześniejsze maltretowanie.
Damian87 Opublikowano 18 Stycznia 2013 #10 Opublikowano 18 Stycznia 2013 u mnie ta samiczka bardzo czesto inkubuje wiec mysle ze to tez jest powod
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się