Bartek_De Opublikowano 14 Lutego 2022 #51 Opublikowano 14 Lutego 2022 @maciekzien film wrzuciłem Ci bezpośrednio do postu, tak łatwiej jest oglądać. 1
triamond Opublikowano 14 Lutego 2022 #52 Opublikowano 14 Lutego 2022 Wódka, wkład sznurkowy... może lepiej żywica PA202 lub Purolite a520e ? Albo poczekać aż filtr dojrzeje ? Ryby są dopiero 2 tygodnie. Wódka bez odpieniacza powinna pogorszyć sytuację...
maciekzien Opublikowano 16 Lutego 2022 Autor #53 Opublikowano 16 Lutego 2022 Wkład sznurkowy spisuje się znakomicie do oczyszczania wody. Poprawiony sump również. To już ostatni "sznurek" który stosuję, jak się zapcha to już więcej nie będzie nic wisieć w akwarium i zobaczę czy klarowność się pogorszy. Używam teraz bakterii MicrobeLift - zapaszek mają zacny muszę przyznać. Filterek to już chyba dojrzał - po4, nh3 i no2 nie wykrywalne, no3 - 15 ale sporo karmie. Z wódeczką dam sobie na razie spokój 1
Radzik Opublikowano 21 Lutego 2022 #54 Opublikowano 21 Lutego 2022 W dniu 16.02.2022 o 08:21, maciekzien napisał: Z wódeczką dam sobie na razie spokój Prawidłowo jest lepszy sposób na jej spożytkowanie 1
maciekzien Opublikowano 15 Października 2022 Autor #55 Opublikowano 15 Października 2022 (edytowane) Heja, dawno mnie nie było, mały update. No cóż, się kręci maleństwo Nawet małe są - aulonocary firefish szt.3 Nikt nie ucierpiał, jest karcer za złe zachowanie, i tak się kręci... roślinki niestety nie chcą rosnąć. Akwa w końcu doczekało się zabudowy Edytowane 15 Października 2022 przez Bartek_De 3
Bartek_De Opublikowano 15 Października 2022 #56 Opublikowano 15 Października 2022 @maciekzien Zdjęcia dodałem Ci do postu. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się