maciekzien Opublikowano 11 Stycznia 2022 Autor #31 Opublikowano 11 Stycznia 2022 Wiem ze rosna duze. A czy istnieje ryzyko karłowacenia w mniejszym zbiorniku? Mialem zamiar je wydac jak osiagna z 12-15 cm i wymienic na cos nowego.Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Nath_147 Opublikowano 11 Stycznia 2022 #32 Opublikowano 11 Stycznia 2022 (edytowane) To z dragon stone wyglada względnie naturalnie, możesz dokupić jeszcze klika mniejszych i troche pokruszonych na front, dojdzie piasek i oswietlenie i będzie bajka. Zaś to z otoczakow? Podczas grzebania lekko tracisz i około 200l wody na podłodze, a jak pokleisz to wez to pozniej wydostan, jak będzie taka konieczność. Edytowane 11 Stycznia 2022 przez Nath_147
maciekzien Opublikowano 11 Stycznia 2022 Autor #33 Opublikowano 11 Stycznia 2022 Taka dygresja odnosnie pekania szkla. Kiedys się chcialem z sumpa pozbyc wklejonej szklanej przegrody. szkło 6mm. Musialem ja wyciac struna bo mlotek nie dal rady tez mi się zdaje ze pojde w dragona. Na razie czekam na szkło...i się doczekac nie mogePrzyjechal piasek. Lookin good . Nie wiem czy jest sens go plukac. Na dloniach nie zostawia sladu.Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Bartek_De Opublikowano 11 Stycznia 2022 #34 Opublikowano 11 Stycznia 2022 49 minut temu, maciekzien napisał: Nie wiem czy jest sens go plukac. Na dloniach nie zostawia sladu. No to spójrz na ten pył na palcu wskazującym, będzie Ci to "fruwać" w toni. Oczywiście nie musisz mnie słuchać, nie chcesz nie płucz. Ale z doświadczenia wiem, że jeśli tego nie zrobisz to później będziesz żałował. 2
maciekzien Opublikowano 11 Stycznia 2022 Autor #35 Opublikowano 11 Stycznia 2022 Karwasz twasz. 100kg piachu plukac. Plecy mi siądąNa razie wyplucze 50. Moze wystarczy do baniaka.Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Bartek_De Opublikowano 11 Stycznia 2022 #36 Opublikowano 11 Stycznia 2022 Powinno wystarczyć. U mnie na dno 160x60 poszło około 40-50kg, ale ja mam Non-mbunę i dno w większości pokrywa piasek. 1
Bezprym Opublikowano 11 Stycznia 2022 #37 Opublikowano 11 Stycznia 2022 U mnie w 140x60x50 weszło wiaderko 20l piachu i jeszcze wydawało mi się za dużo,wiec zacznij od takiej ilości. 2
LukiBars Opublikowano 11 Stycznia 2022 #38 Opublikowano 11 Stycznia 2022 Z piaskiem to spokojnie. Skały i tak ulozysz najpierw ,a piasek tylko w koło, bo ukladanie kamieni na piasku to dość ryzkownie jakby zachciało się podkopywac pysiom. A gruba warstwa piachu na przedniej szybie według mnie nie wygląda za ładnie. 1
maciekzien Opublikowano 11 Stycznia 2022 Autor #39 Opublikowano 11 Stycznia 2022 Ja wlasnie chce dosc grubo raz ze nonmbuna a dwa akwarium bedzie dookola przysloniete od spodu na wys ok 3-4 cm. Wlasnie zeby przyslonic troche ta gruba warstwe piachu, trzy ze akwa wysokie jak na malawi. Mysle ze z 40 kg wejdzie Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
maciekzien Opublikowano 14 Stycznia 2022 Autor #40 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Mili Panstwo. Przyjechalo szkło. Kamole ulozone, piach wsypany, sump podlaczony,swiatelko wlaczone, cyrkulatory chodza pelna para. Kreci się i klaruje. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka 4
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się