maciekzien Opublikowano 31 Grudnia 2021 Autor #11 Opublikowano 31 Grudnia 2021 [mention=10336]maciekzien[/mention] staraj się nie pisać postu pod postem. Jeśli chcesz coś dodać to wystarczy edytować post ( klikasz trzy kropki obok numeru postu) Swoje posty można edytować do 24 godzin po ich opublikowaniu.Przepraszam obiecuje poprawę Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Bartek_De Opublikowano 1 Stycznia 2022 #12 Opublikowano 1 Stycznia 2022 5 godzin temu, maciekzien napisał: Przepraszam obiecuje poprawę Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka Nie przepraszaj, nie jest to zabronione, aczkolwiek nie wygląda zbyt dobrze, a ja jestem po to żeby takie rzeczy prostować 3
maciekzien Opublikowano 1 Stycznia 2022 Autor #13 Opublikowano 1 Stycznia 2022 To w sumpie się troche pozmienialo. Od prawej splyw bedzie tam fizelina a pod nia gąbka 20ppi pozniej siporax znowu gąbka 20ppi, matrix 2 litry, gąbka 20ppi, woreczki z mediami typu phosquard i na koniec gąbka 50ppi i pompa. Na sumpa zrobie sobie stelaz z rurek pcv i ppstawie doniczke z hydroponika. Jakie polecacie niskie roslinki do hydroponiki? Nad sumpem beda mialy ok 25 cm przestrzeni na wzrost. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Ladzie 2022Baniak planuje postawic na sklejce 20mm a na to 20mm xps. Podobnie jak sumpa tylko sklejka 10mm. Na dno zbiornika 10mm pienione pcv jako ochrona szkla. Myslicie ze to bedzie ok?Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Nath_147 Opublikowano 1 Stycznia 2022 #14 Opublikowano 1 Stycznia 2022 Podobno Epipremnum charakteryzuje się szybkim wzrostem i jest rolina pnąca.
maciekzien Opublikowano 3 Stycznia 2022 Autor #15 Opublikowano 3 Stycznia 2022 Czesc. Mam duzo takich kamieni wapiennych z racij kamieniolomow mnie otaczajacych. Sa to skaly wapienne. Beda dobre do malawi? Moga miec jakies zalety w stylu podnoszenie ph lub wady? Jednego wlasnie gotuje chce zobaczyc czy się zmieni na bialy bo poki co jestj jaki jestDo stelaża zamontowalem nozki. Wyszlo 7 sztuk pod kazda noga. Gwint m10 z nakretkami z tulejka gwintowana . Dlugosc gwintu w nakretce to 17mm. Dlugosc nozki to 50mm.Wbilem je mlotkiem w stelaz we wczesniej nawiercone otwory i wkrecilem nozki. Powinny dac rade bo opisane byly jako do duzych obciazen.Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Andrzej Głuszyca Opublikowano 3 Stycznia 2022 #16 Opublikowano 3 Stycznia 2022 Godzinę temu, maciekzien napisał: Sa to skaly wapienne. Beda dobre do malawi? Jeżeli chodzi o zasadowość to jak najbardziej będą miały pozytywny wpływ na pH. Inną sprawą jest estetyka ale to już pozostawiam Twojej ocenie.
maciekzien Opublikowano 3 Stycznia 2022 Autor #17 Opublikowano 3 Stycznia 2022 No właśnie z tą estetyką to tak sobie Ale myślę że na sam spód mogę je dać a nich położyć coś ładniejszego.
maciekzien Opublikowano 4 Stycznia 2022 Autor #18 Opublikowano 4 Stycznia 2022 Stelaz z sumpem już czekaja na swoim miejscu na baniaczek. Pompa aquanova n-rmc 7000. Dmucha jak szalona ale przyznam ze myslalem ze bedzie cichsza. Skychac taki jakby swist. Moze jak przyjdzie jej podnosic wyzej wode i troszke się zabrudzi to się wyciszy. Na razie sump sobie chodzi na bajpasie, planuje jutro zapodac do niego jedna ampulke prodibio niech sobie już filterek dojrzewa . Grzaleczka atman 200w zostala po morszczynie. Niech się Myciok spina z tym zbiorniczkiem bo stelaz domaga się obciążenia:)https://photos.app.goo.gl/cek2fnMuT3SZWyM5AWysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Nath_147 Opublikowano 4 Stycznia 2022 #19 Opublikowano 4 Stycznia 2022 Mogłeś śmiało dać dłuższe akwarium (standardowe 150 miało by tylko 50l więcej), lepiej by to wyglądało z ta szafka nad (chyba ze planjejsz się jej pozbyc) ;).
maciekzien Opublikowano 5 Stycznia 2022 Autor #20 Opublikowano 5 Stycznia 2022 Szafka znika. Bedzie zabudowa na wymiar a w nia wkomponowane akwaWysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się