Bob Opublikowano 15 Lutego 2018 Autor #31 Opublikowano 15 Lutego 2018 (edytowane) Mała aktualizacja... małe zmiany przybyło kamieni i rybek... wywaliłem multikani trochę oporne otwieranie i zamykanie do czyszczenia nawet z kluczem... więc filtracja to kubełek jak wyżej z ceramiką a jako prefilltr zwykła gąbka z małego filtra wewnętrznego + cylkulator z gąbką jako mechanik taki zestaw się sprawdza i woda kryształ rybki też chyba zadowolone bo rośną... tak to wygląda... tak przy okazji.... czy wszystkie pyszczaki takie ciekawskie?? nie tak łatwo zrobić im foto lub nakręcić ciekawe zachowanie np. taniec samców, skubanie glonów itp bo od razu są przy szybie i ja na nie a one a mnie obczajka... przed karmieniem po karmieniu bez różnicy... live kolory 100x lepiej wyglądają jakoś nie mogę tego uchwycić a próbowałem różnym sprzętem Edytowane 15 Lutego 2018 przez Bob
KrisT Opublikowano 15 Lutego 2018 #32 Opublikowano 15 Lutego 2018 (edytowane) jak widzę po swoich to wszystkie takie ciekawskie są.... jak czyścik wsadziłem do akwa to zaczęły go skubać, jak ręce wsadziłem to mnie zaczęły skubać, jak zacząłem poprawiać kamień to wszystkie mi na rękę patrzyły czy równo będzie :-) nie dość ze krety to ciekawskie jak koty.. a przy szybie lepiej się nie pokazywać bo d..a z naturalnych zdjęc..... Edytowane 15 Lutego 2018 przez KrisT
Bob Opublikowano 1 Października 2018 Autor #33 Opublikowano 1 Października 2018 Trochę zmian... Więc update.... Muszę się kiedyś zmotywować i opisać zbiornik w odpowiednim dziale... 2
Bartek_De Opublikowano 1 Października 2018 #34 Opublikowano 1 Października 2018 Przejrzałem temat od początku i muszę przyznać, że najładniejszą aranżację miałeś w 112l , być może dlatego, że miałeś tam jeden rodzaj kamieni. Obecna aranżacja też jest spoko, gruzowisko wygląda bardzo naturalnie, ale gdyby udało Ci się odtworzyć tamtą aranżację było by super. Ogólnie bardzo fajny, klimatyczny zbiornik Łapka w górę
Bob Opublikowano 2 Października 2018 Autor #35 Opublikowano 2 Października 2018 (edytowane) 8 godzin temu, Bartek_De napisał: Przejrzałem temat od początku i muszę przyznać, że najładniejszą aranżację miałeś w 112l , być może dlatego, że miałeś tam jeden rodzaj kamieni. Obecna aranżacja też jest spoko, gruzowisko wygląda bardzo naturalnie, ale gdyby udało Ci się odtworzyć tamtą aranżację było by super. Ogólnie bardzo fajny, klimatyczny zbiornik Łapka w górę Dzięki... Wrzuciłem inne bo... 1. Sklep gdzie kupowałem zamknięty 2. Domawiałem online ale nie miałem wpływu co przyślą Więc wrzuciłem kilk polnych które wielkościowo mi pasowały a za jakiś czas i tak zielone je pokryje i nie będą się tak rzucały w oczy.. Dodam jeszcze ze 2 samiczki chyba mają młode w pyszczach... Saulosi coral i Afra Cobue niestety za szybkie żeby je odłowić. Jakoś nieufne do sitka w akwarium... Edytowane 2 Października 2018 przez Bob
hilux Opublikowano 2 Października 2018 #36 Opublikowano 2 Października 2018 A po co je chcesz odławiać? Zwłaszcza tego corala zostaw w baniaku - to sztuczny twór, ostatnie czego potrzeba to więcej ich w obrocie. Satysfakcja z obserwacji jednego małego Bułka, który być może się uchowa w ogólnym zbiorniku jest więcej warta niż te pare złotych, które dostaniesz za narybek z kotnika. 1
Bartek_De Opublikowano 2 Października 2018 #37 Opublikowano 2 Października 2018 A po co je chcesz odławiać? Zwłaszcza tego corala zostaw w baniaku - to sztuczny twór, ostatnie czego potrzeba to więcej ich w obrocie. Satysfakcja z obserwacji jednego małego Bułka, który być może się uchowa w ogólnym zbiorniku jest więcej warta niż te pare złotych, które dostaniesz za narybek z kotnika.Dokładnie. A poza tym po co stresować samice i resztę ryb przy okazji. W ogóle, inkubujące samice ciężko złapać, nawet na butelkę, bo przecież nie jedzą w tym czasie więc nie ma czym ich zwabićWysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Bob Opublikowano 2 Października 2018 Autor #38 Opublikowano 2 Października 2018 (edytowane) 34 minuty temu, Bartek_De napisał: Dokładnie. A poza tym po co stresować samice i resztę ryb przy okazji. W ogóle, inkubujące samice ciężko złapać, nawet na butelkę, bo przecież nie jedzą w tym czasie więc nie ma czym ich zwabić Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Właśnie nie o Saulosi mi chodzi a o Cobue... Dołożyłem kamieni może gdzieś się zbunkruje... Edytowane 2 Października 2018 przez Bob
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się