Andrzej Głuszyca Opublikowano 5 Lipca 2017 #11 Opublikowano 5 Lipca 2017 4 minuty temu, Bob napisał: i tu pytanie jak odpale 300l z dojrzałym filtrem wleje bakterie na start do tego piszą ze warto wrzucić trochę pokarmu mrożonego jako pożywki dla bakterii to czy przez czas dojrzewania zbiornika przy braku roślin muszę świecić normalnie czy można to sobie odpuścić ...jak nie masz roślin to w sumie bez znaczenia czy włączysz światło czy nie. Sprawdź parametry wody po uruchomieniu filtra bo może okazać się ,że masz już prawie gotowe do zarybienia.
Bob Opublikowano 26 Lipca 2017 Autor #12 Opublikowano 26 Lipca 2017 muszę się pochwalić od 2.5 tygodnia tętni życiem 300l...
Kubeq Opublikowano 26 Lipca 2017 #13 Opublikowano 26 Lipca 2017 36 minut temu, Bob napisał: muszę się pochwalić od 2.5 tygodnia tętni życiem 300l... Czekamy na jakieś fotki lub filmik, pozdrawiam
Bob Opublikowano 29 Lipca 2017 Autor #14 Opublikowano 29 Lipca 2017 tak na szybko więcej szczegółów później...
Andrzej Głuszyca Opublikowano 29 Lipca 2017 #15 Opublikowano 29 Lipca 2017 ...ładny zbiorniczek. Pomyśl tylko nad prefiltrem bo warto. ..na tym koszyku pompy po lewej masz coś nawinięte?
egon44 Opublikowano 29 Lipca 2017 #16 Opublikowano 29 Lipca 2017 Zbiornik ciekawy ale tak jak kolega @AndrzejWalb pisze dałbym prefiltry na zasysy kubełka oraz filtra wewnętrznego... Ps.No i widzę że doszły też do obsady rudzielce
Bob Opublikowano 29 Lipca 2017 Autor #17 Opublikowano 29 Lipca 2017 (edytowane) pompa z lewej to CIRCULATOR AQUAEL 2000 i tam jest w tym małym koszyczku kawalek gąbki bez niej pompa dużo głośniej pracowala... jako filtr mechaniczny jest Aquael Multikani 800 a w nim 2 gąbki drobna i gruba kubełek JBL e901 dojrzały został po 112l jak nie będzie wyrabiał to zmienię na większy... oświetlenie 1x30W Hagen Power Glo grzałka 100W ...to chyba tyle od strony technicznej... Edytowane 29 Lipca 2017 przez Bob
Andrzej Głuszyca Opublikowano 29 Lipca 2017 #18 Opublikowano 29 Lipca 2017 (edytowane) 5 minut temu, Bob napisał: ...nie otwiera się. Edytowane 29 Lipca 2017 przez AndrzejWalb
Bob Opublikowano 29 Lipca 2017 Autor #19 Opublikowano 29 Lipca 2017 edytowałem może dlatego coś nie pali ale u mnie wszystko ok i wyświetla
egon44 Opublikowano 30 Lipca 2017 #20 Opublikowano 30 Lipca 2017 Teraz rozumiem czemu nie masz prefiltra na zarysie kubełka patrząc na zdjęcie Pompa wewnętrzna służy jako napędzanie cyrkulacji
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się