Skocz do zawartości

Malawi by timi - 160x45x50h - 360l


timi-akwaria.pro

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, crav napisał:

timi jedziesz...czuje to..

serranochromis robustus, rhamphochromis esox i na dno bagrusa ;]

To jest konkretna propozycja, przemyślę ;)

p.s.

Co Perła robi z człowieka ;)

Edytowane przez timi
Perła
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Mortis said:

Widzisz jak działa? Wymazuje pamięć :D

Usmialem się dzisiaj :D .

A na temat;  Timi mozesz zdradzic czemu starasz się zredukowac obsade? Nimbo rozumiem. Wczesniej sugerowales, ze z racji zywieniowych, ale teraz widze, ze zastanawiasz się nad obsada, z kompromisowa dieta. Z filmiku widac, ze to wszystko dziala, a jak mowia jak cos dziala, to nie ma co zmieniac. Rozumiem chcialbys wiecej kamieni....a tak mnei to meczy :D. Mam nadzieje, ze na cokolwiek się zdecydujesz, bedziesz z tego zadowolony na koniec. Ja nie wiem czy bym się mogl pozegnac z tymi maisonami :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paulstick napisał:

Timi mozesz zdradzic czemu starasz się zredukowac obsade?

Uważam, że moje akwarium jest za małe na taką obsadę, tym bardziej, że chciałbym pokombinować z większą ilością kamieni co by bardziej po "malawijsku" było.
Chciałbym praktycznie całe dno wyłożyć kamolami i z tyłu akwa więcej w górę, mbunie "plaże" nie są potrzebne. Automatycznie będę miał mniej litrów do dyspozycji i stąd decyzja o redukcji.

2 godziny temu, Paulstick napisał:

Z filmiku widac, ze to wszystko dziala, a jak mowia jak cos dziala, to nie ma co zmieniac.

Działać będzie do czasu, dopóki towarzystwo jest młode. Z czasem, tak jak wcześniej już pisałem, ta sielanka na pewno się skończy.

3 godziny temu, Paulstick napisał:

Ja nie wiem czy bym się mogl pozegnac z tymi maisonami :).

Są zarąbiste, wiem, ale trzeba im dłuższego akwarium, z czasem by się te samce wytłukły nawzajem, a szkoda bo...

19 minut temu, crav napisał:

Te maisony są skazane na sukces ze względu na miejsce skąd pochodzą....;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to tak widzisz to pomyśl o pozbyciu się crabro również...to duża silna ryba, która brzydnie jak się starzeje, a twoje też chyba nie są z "renomonowanego" źródła...zrobisz jak uważasz, ale trzymał bym to co masz ile się da, a przygotowywał bym się no całkowita zmianę...Jak byś chciał chętnie pomogę... 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.