Mortis Opublikowano 4 Czerwca 2016 #61 Opublikowano 4 Czerwca 2016 Biorąc pod uwagę, że i Rafała i Perłę widziałam na własne oczy to ... zazdroszczę jak cholera !!!! Ale czego zazdrościć? Rafała żonie zazdrościsz czy Rafałowi Czarnej Perły?
Pleziorro Opublikowano 9 Czerwca 2016 Autor #65 Opublikowano 9 Czerwca 2016 Dobry wieczór, koleżanki i koledzy Dziś w godzinach popołudniowych odwiedził mnie Pan Marek z Czarną Perłą 2. Baniak wykonany perfekcyjnie, dostarczony w terminie. Marek - bo przeszliśmy na Ty, pełen humoru i profesjonalizmu, przyjemnie się gości takiego "typa" w domu. Opiszę dokładnie baniaczek w temacie do tego przeznaczonym, ale dziś nie mam głowy do fotek i pisania, w końcu żony nie ma w domu to trzeba było opić temat, aby się nie rozeschło . Podsumowując mój nowy projekt, cieszę się strasznie a baniak nie robi na mnie piorunującego wrażenia ot po prostu 2x większy akwen ... ... żartuję, jest olbrzymi i robi wrażenie 3
spiochu Opublikowano 9 Czerwca 2016 #66 Opublikowano 9 Czerwca 2016 No to jutro opijamy Twój Mój na następnym spotkaniu Wysłane z telefonu
troad Opublikowano 10 Czerwca 2016 #67 Opublikowano 10 Czerwca 2016 Gratulacje! Nic nie pisałeś o wnoszeniu. Jak rozumiem odbyło się bez problemów?
pablojogi Opublikowano 10 Czerwca 2016 #70 Opublikowano 10 Czerwca 2016 gratulacje choć pewnie zaraz zmaleje w oczach, wiem bo przesiadka z 200 l na 432 l też początkowo mnie zachwyciła a ryby rosną i znowu wydaje się za małe:-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się