rallyfahrer Opublikowano 3 Czerwca 2016 #51 Opublikowano 3 Czerwca 2016 Przebiję Was, ja z ojcem wnosiłem 500l we dwóch na........ 9 piętro..... P.S. Jak dobrze, że ktoś kiedyś wymyślił windę
Pleziorro Opublikowano 3 Czerwca 2016 Autor #52 Opublikowano 3 Czerwca 2016 No tak, ale Perła 2 ma mieć 666l i trzeba ją wnieść na pierwsze po wąskich schodach więc o przebijaniu bym nie pisał. Do tego Perła 2 będzie nietypowego jamnikowatego kształtu co spotęguje kłopoty z manewrowaniem
michal_j Opublikowano 3 Czerwca 2016 #53 Opublikowano 3 Czerwca 2016 jakbyś potrzebował pomocy przy wniesieniu - dzwoń
troad Opublikowano 3 Czerwca 2016 #54 Opublikowano 3 Czerwca 2016 No tak, ale Perła 2 ma mieć 666l ... No to musisz tam jakieś bestie dodać, bo jak śpiewa Bruce "six six six is the number of the beast"
LECHPL Opublikowano 3 Czerwca 2016 #55 Opublikowano 3 Czerwca 2016 Pleziorro jeżeli podałeś zewnętrzne wymiary baniaka to za diabła nie upchasz tam 666 l.
Pleziorro Opublikowano 3 Czerwca 2016 Autor #56 Opublikowano 3 Czerwca 2016 Re: michał_j Dzięki w razie czego zadzwonię Re: troad Obsada zostaje, dojdzie jeden gatunek (przyjaciół się nie oddaje ze względu na większe lokum) Re: LECHPL Nie chcę tam upychać 666,9l wody brutto ale zazwyczaj w brutto się podaje swoje pojemności. Tak na prawdę jak wejdzie tam 550 to będzie dobrze. A i tak jest to baniak 666l A na koniec dodam jeszcze, że szafka skręcona, ciężkie to jest bydlę ale pancerne Moje skromne 110kg to żart w porównaniu z jej nośnością Poszło 5 piwek i sporo śmiechu, jeden otwór wystąpił nie w tym miejscu co trzeba, ale na szczęście będzie pod baniakiem generalnie rzecz ujmując jestem zadowolony
klekot Opublikowano 3 Czerwca 2016 #57 Opublikowano 3 Czerwca 2016 Rafał, ja podobnie jak Ty teraz siedzę i pije piwko patrząc się na pusty dojrzewający baniak w wersji roboczej. . Taki relaks. Trzymam kciuki!
spiochu Opublikowano 3 Czerwca 2016 #58 Opublikowano 3 Czerwca 2016 No ładne cacko. A żony brak, żeby porządnie przetestować... Wysłane z telefonu
troad Opublikowano 4 Czerwca 2016 #59 Opublikowano 4 Czerwca 2016 Re: troad Obsada zostaje, dojdzie jeden gatunek (przyjaciół się nie oddaje ze względu na większe lokum) Re: LECHPL Nie chcę tam upychać 666,9l wody brutto ale zazwyczaj w brutto się podaje swoje pojemności. Tak na prawdę jak wejdzie tam 550 to będzie dobrze. A i tak jest to baniak 666l Plezi coś taki poważny (bez urazy oczywiście). Uwagi Lecha i moja były z przymrużeniem oka pozdrawiam
Raciczka Opublikowano 4 Czerwca 2016 #60 Opublikowano 4 Czerwca 2016 Biorąc pod uwagę, że i Rafała i Perłę widziałam na własne oczy to ... zazdroszczę jak cholera !!!!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się