pablojogi Opublikowano 28 Stycznia 2016 #31 Opublikowano 28 Stycznia 2016 będąc w Trójmieście chętnie zobaczę to cudo na żywo, thx za kontakt kolego biopiotr:-)
biopiotr Opublikowano 28 Stycznia 2016 Autor #32 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Już o to zapytałem odpowiedź brzmi, że dieta jest opracowywana Dokładnie tak będę znał szczegóły to powiem 1
zetce Opublikowano 28 Stycznia 2016 #33 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Super, nawet tablica informacyjna obok.
yaro Opublikowano 28 Stycznia 2016 #34 Opublikowano 28 Stycznia 2016 ciekawie będzie czyścić przednią szybę
bajron1984 Opublikowano 28 Stycznia 2016 #35 Opublikowano 28 Stycznia 2016 A da radę fotki z bliska???
JemioloSeba Opublikowano 28 Stycznia 2016 #36 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Bajron w poście 10tym masz fotki z bliska. 1
bajron1984 Opublikowano 28 Stycznia 2016 #37 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Tak z ciekawości ile taki baniak kosztował??ciekawe jak by moi sąsiedzi zareagowali jak by zobaczyli że tyle litrów mieli by nad głową
Andrzej Głuszyca Opublikowano 28 Stycznia 2016 #38 Opublikowano 28 Stycznia 2016 ...akwa super. Wg mnie fajniej by było , gdyby to co pod akwa było zasłonięte.
pablojogi Opublikowano 28 Stycznia 2016 #39 Opublikowano 28 Stycznia 2016 no raczej tak się mocno rzuca w oczy ale to do dopracowania:-)
Andrzej Głuszyca Opublikowano 1 Lutego 2016 #40 Opublikowano 1 Lutego 2016 ....dziś w Teleexpress Extra pokazywali UG i te akwarium ze zdjęcia. http://online-tv.pl/teleexpress-extra-dzisiejszy-prognoza-pogody-1-02-2016-vod-tvp-info-kliknij-i-ogladaj/2016/02/01 Okolice 11m37s. ...no i gratuluję Piotrze. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się