biopiotr Opublikowano 2 Lutego 2016 Autor #51 Opublikowano 2 Lutego 2016 Mnie również, Daniel A co do Trójmiasta to macie tam mocną grupę Malawistów i byłych Malawistów Choćby wspomnieć Snocha i Aditu Michał (Snocho) prowadzi obecnie program morski w firmie Semeko, zaś Aśka(Aditu) jest chyba dalej Prezesem Trójmiejskiego Stowarzyszenia Akwarystów. Tak więc spotykamy się na UG? Serdecznie zapraszam -- dołączony post: No to nieźle pojechali z tą fotką ... Tak czy inaczej,muszą to poprawić,bo to nic innego jak wprowadzanie w błąd wszystkim osób,którzy nie widzieli jeszcze jak wygląda biotop Malawi... He he Przysłali fotografa by sfotografował dokładnie nasze akwarium "by się już nikt nie czepiał". Co ciekawe wszystkie posty mówiące że zdjęcie jest do bani kasowali na bieżąco 3
Andrzej Głuszyca Opublikowano 2 Lutego 2016 #52 Opublikowano 2 Lutego 2016 He he Przysłali fotografa by sfotografował dokładnie nasze akwarium "by się już nikt nie czepiał". ..no i zdjęcie już zmienili:) Warto było interweniować. 1
egon44 Opublikowano 4 Lutego 2016 #53 Opublikowano 4 Lutego 2016 http://www.eko-fani.pl/aktualnosc/867/Akwarium-Malawi-ju%C5%BC-czynne-na-Uniwersytecie-Gda%C5%84skim.html
biopiotr Opublikowano 4 Lutego 2016 Autor #54 Opublikowano 4 Lutego 2016 http://www.eko-fani.pl/aktualnosc/867/Akwarium-Malawi-ju%C5%BC-czynne-na-Uniwersytecie-Gda%C5%84skim.html Dzięki wielkie 2
Merlot Opublikowano 10 Lutego 2016 #55 Opublikowano 10 Lutego 2016 Tutaj jeszcze kilka fotek akwarium http://www.rosliny-owadozerne.pl/index.php?s=&showtopic=17475&view=findpost&p=1026361 Post 1208 2
Gość grabiec Opublikowano 25 Lutego 2016 #56 Opublikowano 25 Lutego 2016 Dzisiaj ide ogladac to cudo na żywo w koncu
onestone Opublikowano 25 Lutego 2016 #57 Opublikowano 25 Lutego 2016 Cześć jak grube szyby w tym akwarium zostały zastosowane? Jaka jest wydajność pomp? Jak wygląda obsługa tego zbiornika? Nie brakuje cyrkucji? Rozumiem że cena szkła to troche temat tabu?
Gość grabiec Opublikowano 25 Lutego 2016 #58 Opublikowano 25 Lutego 2016 Dzisiaj byłem zobaczyc to cudo. Na mnie zrobilo duze wrażenie. Ryby podpływające do szyby wyglądają super. Na kamieniach okrzemki prawie jak u mnie w akwa Zajrzałem też pod akwa. Filtracja zrobione w oparciu o sump-a chyba. Zamieszczam krótki film dla specjalistow z tej tematyki: I krotki filmik z akwa: sorki za orientacje pionowa filmu
imak73 Opublikowano 27 Lutego 2016 #60 Opublikowano 27 Lutego 2016 Szkło super. Wystrój zrobiłbym zupełnie inny i to samo z obsadą. Ale wielkość powala. Wyobrażam sobie rachunki za wodę (przy częstych podmianach) i za prąd.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się