biopiotr Opublikowano 7 Marca 2016 Autor #81 Opublikowano 7 Marca 2016 Dziękuję za wszystkie głosy odnośnie nocnego światła. Jest ono znacznie ciemniejsze niż na zdjęciach. Ze wstępnych oględzin ryby na nie nie reagują (jego włączenie nie powoduje reakcji ruchowej w odróżnieniu od włączenia światła dziennego. Muszę poobserwować więcej. Cały czas czekam na zakończenie prac przy zabudowie a następnie nagram filmy z wnętrza i oprzyrządowania. Rybcie rosną, wygląda że wszystko ok. Pozdrowienia z Gdańska 2
biopiotr Opublikowano 15 Marca 2016 Autor #82 Opublikowano 15 Marca 2016 Dziś nasze akwarium doczekało się w końcu obudowy pora myśleć o filmie
kado Opublikowano 15 Marca 2016 #83 Opublikowano 15 Marca 2016 tak szczerze, to nie podoba mi się , bo mogliście postarać się o jakieś bardziej zróżnicowane skały, a tak to wygląda jakby ktoś nasypał tłucznia z torów kolejowych.... w naturze raczej nic podobnego nie ma miejsca..... litraż robi wrażenie , reszta byle jaka , a szkoda :?
biopiotr Opublikowano 15 Marca 2016 Autor #84 Opublikowano 15 Marca 2016 tak szczerze, to nie podoba mi się , bo mogliście postarać się o jakieś bardziej zróżnicowane skały, a tak to wygląda jakby ktoś nasypał tłucznia z torów kolejowych.... w naturze raczej nic podobnego nie ma miejsca..... litraż robi wrażenie , reszta byle jaka , a szkoda :? Skały były zróżnicowane ale okrzemki ujednoliciły ich barwę Zapraszam w zobaczenia w naturze jest dużo lepiej
kado Opublikowano 15 Marca 2016 #85 Opublikowano 15 Marca 2016 Skały były zróżnicowane ale okrzemki ujednoliciły ich barwę Zapraszam w zobaczenia w naturze jest dużo lepiej nie chodzi o barwę , a o wielkość .... brakuje naprawdę dużych skał... najfajniej wyglada jak są duże , średnie i zupełnie małe i bez jakiejś symetrii , a tu jakby wywrotka wykiprowała kamień pod ścianę - nie obraź się, to tylko moja , subiektywna ocena
biopiotr Opublikowano 15 Marca 2016 Autor #86 Opublikowano 15 Marca 2016 nie chodzi o barwę , a o wielkość .... brakuje naprawdę dużych skał... najfajniej wyglada jak są duże , średnie i zupełnie małe i bez jakiejś symetrii , a tu jakby wywrotka wykiprowała kamień pod ścianę - nie obraź się, to tylko moja , subiektywna ocena Nie mam o co się obrażać -de gustibus non disputandum est
LECHPL Opublikowano 15 Marca 2016 #88 Opublikowano 15 Marca 2016 Niestety muszę się zgodzić z Kado te kamienie są fatalne ( piaskowiec ? ) może jagby trochę ubrać a część przemieścić, ale reszta bombowa.
inmar Opublikowano 15 Marca 2016 #89 Opublikowano 15 Marca 2016 Zapomniałem dopisać,że obudowa bardzo ładna,piszę jako stolarz 1
bajron1984 Opublikowano 16 Marca 2016 #90 Opublikowano 16 Marca 2016 ja chcę filmik minimum 30min:Dz bliska itd
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się