bajron1984 Opublikowano 27 Lutego 2016 #61 Opublikowano 27 Lutego 2016 grabiec masz minusa u mnie że filmik taki krótki:(:(
Gość grabiec Opublikowano 27 Lutego 2016 #62 Opublikowano 27 Lutego 2016 grabiec masz minusa u mnie że filmik taki krótki:(:( No przykro mi. Taki nagrałem. Ale chyba lepszy rydz niż nic
egon44 Opublikowano 27 Lutego 2016 #63 Opublikowano 27 Lutego 2016 Wyobrażam sobie rachunki za wodę (przy częstych podmianach). Raczej w tak dużym baniaku,częste wymiany wody nie są konieczne ...
biopiotr Opublikowano 27 Lutego 2016 Autor #64 Opublikowano 27 Lutego 2016 Cześć jak grube szyby w tym akwarium zostały zastosowane? Jaka jest wydajność pomp? Jak wygląda obsługa tego zbiornika? Nie brakuje cyrkucji? Rozumiem że cena szkła to troche temat tabu? Szyba przednia 2x15 mm 4 x folia pvb rodzaj szkła opti White Szyby boczne i tylnie 2x15 mm 4 x folia pvb rodzaj szkła Flot Dno łamane 5 sztuk 19 mm Zastosowano dwie pompy które ostatnio trochę zdławiono jeśli potrzebne są dalsze dane mogę przeczytać Obsługa dolewanie wody do sumpa co 2, 3 dni czyszczenie skarpetek filtracyjnych i podmiana raz na 10 dni, czyszczenie przedniej szyby magnesem do 2-3 dni, ryby karmione 2 razy dziennie rożnymi pokarmami JBL i mrożoną spiruliną z dafnią do tej pory strata 2 (dwu) ryb -- dołączony post: No przykro mi. Taki nagrałem. Ale chyba lepszy rydz niż nic następnym razem zapraszam na kawę proszę dzwonić 601831938
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Lutego 2016 #65 Opublikowano 27 Lutego 2016 Piotrze..Warto wrzucić jakiś film na You Tube . Oczywiście to tylko sugestia.
bajron1984 Opublikowano 27 Lutego 2016 #66 Opublikowano 27 Lutego 2016 Szyba przednia 2x15 mm 4 x folia pvb rodzaj szkła opti White Szyby boczne i tylnie 2x15 mm 4 x folia pvb rodzaj szkła Flot Dno łamane 5 sztuk 19 mm Zastosowano dwie pompy które ostatnio trochę zdławiono jeśli potrzebne są dalsze dane mogę przeczytać Obsługa dolewanie wody do sumpa co 2, 3 dni czyszczenie skarpetek filtracyjnych i podmiana raz na 10 dni, czyszczenie przedniej szyby magnesem do 2-3 dni, ryby karmione 2 razy dziennie rożnymi pokarmami JBL i mrożoną spiruliną z dafnią do tej pory strata 2 (dwu) ryb -- dołączony post: następnym razem zapraszam na kawę proszę dzwonić 601831938 Bardzo proszę o długi filmik tego baniaka wraz z tym co pod baniakiem jak i za szkłem:D
biopiotr Opublikowano 27 Lutego 2016 Autor #67 Opublikowano 27 Lutego 2016 Bardzo proszę o długi filmik tego baniaka wraz z tym co pod baniakiem jak i za szkłem:D OK w wolniejszej chwili zrobię 1
biopiotr Opublikowano 4 Marca 2016 Autor #68 Opublikowano 4 Marca 2016 Nasze akwarium wzbogaciło się o niebieskie światło led świecące od 19 do 7 po czym zapala się górne światło. Nie wiem czy taki led jest potrzebny ale decyzja była "z góry" Czekam jeszcze na zabudowę górnej części po czym zrobię filmiki
endriu0 Opublikowano 4 Marca 2016 #69 Opublikowano 4 Marca 2016 Jak dla mnie to dużo za mocne to niebieskie światło jak na nocne oświetlenie. Ryby się stresują przez to. Lekkie można dać dla popatrzenia ich w nocy, albo żeby nie wyskakiwały z akwarium, ale sądząc po zdjęciu zdecydowanie za mocne dla mnie. 1
timi-akwaria.pro Opublikowano 5 Marca 2016 #70 Opublikowano 5 Marca 2016 Wg mnie nocne oświetlenie nie jest rybom potrzebne, a wręcz niewskazane, a tym bardziej takie silne. Zwierzęta muszą poczuć, że jest noc, a w tej sytuacji będzie to utrudnione. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się