benassi Opublikowano 27 Stycznia 2016 #11 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Ciekawi mnie jakie wymiary ma ten zbiornik i w jaką filtrację zastosowali?
MatiK Opublikowano 27 Stycznia 2016 #12 Opublikowano 27 Stycznia 2016 1. Metriaclima estherae – 20 sztuk – 2. Pseudotropheus acei – 30 sztuk 3. Pseudotropheus saulosi - Pyszczak Saulosa – 20 sztuk 4. Labidochromis caeruleus "yellow" – 30 sztuk 5. Pseudotropheus socolofi -20 sztuk 6. Cyrtocara moorii – Pyszczak Moora – 30 sztuk 7. Iodotropheus sprengerae – Pyszczak rdzawy – 30 sztuk 8. Pseudotropheus elongatus - Pyszczak wydłużony – 30 sztuk 9. Labeotropheus trewavasae – 20 sztuk 10. Aulonocara ob. – 50 sztuk 11. Melanochromis cyaneorhabdos – maingano – 30 sztuk 12. Labidochromis hongi „sweden” – Pyszczak Honga - 20 sztuk 13. Metriaclima sp. "zebra chilumba" Maison Reef – 10 sztuk 14. Maylandia crabro – 10 sztuk 15. Nimbochromis livingstonii - Pyszczak Livingstona – 10 sztuk Bez tych dziwnych polskich nazw też się dało, na forum posługujemy się łacińskim nazewnictwem Mnie również ciekawią wymiary i to, w jaki sposób będziecie łączyć dietę, zbiornik co prawda olbrzymi, ale jednak przestrzeń zamknięta, a ryby o różnych wymaganiach pokarmowych.
biopiotr Opublikowano 27 Stycznia 2016 Autor #13 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Wymiary akwarium to 440 cm długie, 120 cm wysokie i 133 cm głębokie , co do filtracji to jest to sump wypełniony głownie keramzytem napędzany przez dwie pompy, Dieta jest opracowywana
patst20 Opublikowano 27 Stycznia 2016 #14 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Piękna robota marzenie każdego z nas ;D
biopiotr Opublikowano 27 Stycznia 2016 Autor #16 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Wdzięczny byłbym za wskazanie nazw obowiązujących. Niestety nie mam więcej danych odnoście gatunków.
stan Opublikowano 27 Stycznia 2016 #17 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Pisał Ci kolego na PW na fb ;-) Zmień 14 i 11 na pseudotropheus, no i ciekawe jakie odmiany geograficzne są pod numerami 8 i 9
biopiotr Opublikowano 27 Stycznia 2016 Autor #18 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Mylandia już poprawiona na Metriaclima . Faktycznie Melanochormis mainagno się ostał zmieniam na Pseudotropheus mainagno coś jeszcze ?
SmyQ Opublikowano 27 Stycznia 2016 #19 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Piękna robota marzenie każdego z nas ;D Sam zbiornik to pewnie i marzenie każdego, ale już wystrój i obsada to już nie, wiadomo są gusta i guściki Ogółem fajne, szkoda, że tak daleko
MatiK Opublikowano 27 Stycznia 2016 #20 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Ciekawe ile by takie szkło u Przemka kosztowało
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się