biopiotr Opublikowano 1 Lutego 2016 Autor #42 Opublikowano 1 Lutego 2016 ...akwa super. Wg mnie fajniej by było , gdyby to co pod akwa było zasłonięte. Tak będzie zasłonięte również z przyczyn bezpieczeństwa, nie byłoby fajnie by jakiś frustrat czegoś tam dolał -- dołączony post: ....dziś w Teleexpress Extra pokazywali UG i te akwarium ze zdjęcia. http://online-tv.pl/teleexpress-extra-dzisiejszy-prognoza-pogody-1-02-2016-vod-tvp-info-kliknij-i-ogladaj/2016/02/01 Okolice 11m37s. ...no i gratuluję Piotrze. Dajcie spokój 10 minut mówiłem a wybrali zdanie w którym zabrakło mi słowa i wyszła paszcza ech , ech ale dziękuję -- dołączony post: Gratulacje.... Panie Profesorze Piotr jestem bardzo mi miło -- dołączony post: A zobaczcie drodzy państwo jakie zdjęcie wybrał sobie serwis Nauka w Polsce http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,408241,akwarium-malawi-juz-czynne-na-uniwersytecie-gdanskim.html 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 1 Lutego 2016 #43 Opublikowano 1 Lutego 2016 A zobaczcie drodzy państwo jakie zdjęcie wybrał sobie serwis Nauka w Polsce ...i to też dzisiejszy artykuł. Szkoda . A czy UG byłby władny wpłynąć na to aby zmienili zdjęcie?
egon44 Opublikowano 1 Lutego 2016 #44 Opublikowano 1 Lutego 2016 Gratulacje Piotrze ...Zbiornik naprawdę robi wrażenie... ....dziś w Teleexpress Extra pokazywali UG i te akwarium ze zdjęcia. http://online-tv.pl/teleexpress-extra-dzisiejszy-prognoza-pogody-1-02-2016-vod-tvp-info-kliknij-i-ogladaj/2016/02/01 Okolice 11m37s. No i dziękuję Andrzeju za linka,fajnie było to zobaczyć jeszcze raz 1
biopiotr Opublikowano 1 Lutego 2016 Autor #45 Opublikowano 1 Lutego 2016 ...i to też dzisiejszy artykuł. Szkoda . A czy UG byłby władny wpłynąć na to aby zmienili zdjęcie? Pismo poszło a jaki to da efekt, ? Zobaczymy jak powiedział slepy
Andrzej Głuszyca Opublikowano 1 Lutego 2016 #46 Opublikowano 1 Lutego 2016 Pismo poszło a jaki to da efekt, ? ...miejmy nadzieję ,że coś zdziałają... Ot..taka ich mała wpadka:)
bajron1984 Opublikowano 1 Lutego 2016 #47 Opublikowano 1 Lutego 2016 Ja do żony kochanie zobacz w dużym pokoju jest miejsce na styk na takie akwarium:Dtylko zdążyłem skończyć zdanie:D
timi-akwaria.pro Opublikowano 1 Lutego 2016 #48 Opublikowano 1 Lutego 2016 A zobaczcie drodzy państwo jakie zdjęcie wybrał sobie serwis Nauka w Polsce Mi tam ta fotka się bardzo podoba:) Ot..taka ich mała wpadka Akwarium to akwarium, czepiacie się
egon44 Opublikowano 1 Lutego 2016 #49 Opublikowano 1 Lutego 2016 A zobaczcie drodzy państwo jakie zdjęcie wybrał sobie serwis Nauka w Polsce http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,408241,akwarium-malawi-juz-czynne-na-uniwersytecie-gdanskim.html No to nieźle pojechali z tą fotką ... Pismo poszło a jaki to da efekt, ? Tak czy inaczej,muszą to poprawić,bo to nic innego jak wprowadzanie w błąd wszystkim osób,którzy nie widzieli jeszcze jak wygląda biotop Malawi...
danielj Opublikowano 2 Lutego 2016 #50 Opublikowano 2 Lutego 2016 Piotr jestem bardzo mi miło l Mnie również, Daniel A co do Trójmiasta to macie tam mocną grupę Malawistów i byłych Malawistów Choćby wspomnieć Snocha i Aditu Michał (Snocho) prowadzi obecnie program morski w firmie Semeko, zaś Aśka(Aditu) jest chyba dalej Prezesem Trójmiejskiego Stowarzyszenia Akwarystów. Tak więc spotykamy się na UG?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się