Skocz do zawartości

Jakie filtry do 100x50x50 itp.


Olobolo

Rekomendowane odpowiedzi

Poszperałem na alledrogo i znalazłem zestaw w ponoć rewelacyjnym stanie 150x50x60 z szafka i pokrywa Alu. W tym akwarium I. acei czułby sie dobrze. Niestety to nie optiwhite. Cena atrakcyjna. Na początek przygody z Malawi w sam raz. Potem można by było kupić optiwhite w razie czego. Hmmm używane akwarium.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem na alledrogo i znalazłem zestaw w ponoć rewelacyjnym stanie 150x50x60 z szafka i pokrywa Alu. W tym akwarium I. acei czułby sie dobrze. Niestety to nie optiwhite. Cena atrakcyjna.


..podaj cenę jeżeli możesz . Pytam bo znalazłem zestaw nowy ( chyba w miarę tani) z przednią szybą optiwhite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 bez 10 chyba. Prusice koło Wrocławia. Właściciel twierdzi ze nie porysowane. Ale to zwykły float.

Ale znalazłem tez bardzo ciekawe na Olx z Poznania. Hmmm to straszne ryzyko chyba tak kupować używane. Nawet optiwhite 120 cm z Poznania na olx znalazłem. Hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Akwarium OptiWhite prosty 150/50/60 450 L (5042296152) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img01.allegroimg.pl/photos/400x300/50/42/29/61/5042296152@@AMEPARAM@@01@@AMEPARAM@@50/42/29/61@@AMEPARAM@@5042296152





..w ich ofercie znajdziesz też po 2100. No i masz gwarancję .Ja będę u nich chyba kupował w czerwcu.
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok :) nie patrzyłem na zestawy nowe na Allegro. Porównywałem wycenę ze sklepu zoologicznego. Dziękuje za informacje o zestawach. Rzeczywiście to sie najlepiej opłaca i firma kurierska dostarcza do domu a w razie czego na swój koszt wysyłają nowe tak bynajmniej piszą. Dziękuje za informacje. 2500 za zestaw akwa szafka pokrywa Alu 150x50x60 to wg mnie dobra cena. Zreszta najbardziej sie opłaca kupić taki rozmiar akwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok :) nie patrzyłem na zestawy nowe na Allegro. Porównywałem wycenę ze sklepu zoologicznego. Dziękuje za informacje o zestawach. Rzeczywiście to sie najlepiej opłaca i firma kurierska dostarcza do domu a w razie czego na swój koszt wysyłają nowe tak bynajmniej piszą. Dziękuje za informacje. 2500 za zestaw akwa szafka pokrywa Alu 150x50x60 to wg mnie dobra cena. Zreszta najbardziej sie opłaca kupić taki rozmiar akwa.


Mam nadzieję, że te zdjęcia z aukcji Allegro są wyłącznie poglądowe, a to akwarium z przednią szybą Optiwhite nie jest klejone czarnym silikonem ;-)


Tak na marginesie ostatnio kupowałem zestaw Diversy w sklepie internetowo - stacjonarnym w Krakowie. Za nowe akwarium o pojemności 450 l (ze szkła Float) zapłaciłem 690 zł, a za pokrywę aluminiową z 1 belką oświetleniową 2x36W T8 zapłaciłem 665 zł. Szafkę zamawiałem u stolarza wg indywidualnych preferencji, tak żeby mieć pewność, że zmieszczę do środka 2 kubły ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te zdjęcia z aukcji Allegro są wyłącznie poglądowe, a to akwarium z przednią szybą Optiwhite nie jest klejone czarnym silikonem ;-)



Coś mi się wydaje, że to niestety są zdjęcia sprzedawanego zbiornika. Delikatnie mówiąc nie wygląda to dobrze.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.