cmyk Opublikowano 21 Września 2013 Autor #11 Opublikowano 21 Września 2013 Nowa koncepcja z korzeniem, przez dobę korzeń ściemniał. Mam nadzieję że nikomu nie popsulem szczególnie całości aranżacji jeżeli tak to z góry przepraszam:D za jakośc zdjec takze robione telefonem obiecana tanga
stan Opublikowano 21 Września 2013 #12 Opublikowano 21 Września 2013 Jak dla mnie ten korzeń tam pasuje jak pięść do oka - popsuł wsio ( a było tak dobrze ) !!!!! No ale to tobie ma się podobać !
cmyk Opublikowano 21 Września 2013 Autor #13 Opublikowano 21 Września 2013 bo trzeba sobie wyobrazić że bedzie czarny i wtedy bedzie ok:D ale jak nie zciemnieje bardziej to go wywalę na razie czekam
stan Opublikowano 21 Września 2013 #14 Opublikowano 21 Września 2013 Jak dla mnie czy ściemnieje czy nie , nie ma znaczenia. Po prostu przy tym układzie kamieni nie widzę korzenia ( ale to moja wizja , a ona jest mało ważna).
Raffy Opublikowano 21 Września 2013 #15 Opublikowano 21 Września 2013 Korzeń do Acei byłby ciekawą namiastką natury, ale nie umiejscowiony w centrum akwarium, tylko gdzieś na boku i zawieszony pod powierzchnią, tak jakby korzenia wchodziły do wody (acei na wolności żeruje się tym co porasta drewno)
cmyk Opublikowano 21 Września 2013 Autor #16 Opublikowano 21 Września 2013 przetrawie to jeszcze i mam nadzieje że rano spojrze na to inaczej; z tym górnym podwieszeniem korzenia to dobra myśl moze tak zrobie
JEFFIK Opublikowano 21 Września 2013 #17 Opublikowano 21 Września 2013 Bardzo ciekawy wystrój baniaczka, ciekawe ułożenie kambuli. Chyba korzeń jest za mały do tego aranżu, taki rodzynek po środku:) Popieram Raffego o podwieszeniu, może być ciekawy efekt tylko że wybierz korzeń bardziej rozłożysty;)
tyshek Opublikowano 21 Września 2013 #18 Opublikowano 21 Września 2013 Jak dla mnie ten korzeń tam pasuje jak pięść do oka - popsuł wsio Musze się zgodzić z kolegą,no i jak dla mnie za dużo gruzu,ale to twój baniak i tobie ma się podobać.
nabe Opublikowano 22 Września 2013 #19 Opublikowano 22 Września 2013 Fajne takie osypisko. Raj dla mbuny,udręka przy czyszczeniu
cmyk Opublikowano 24 Września 2013 Autor #20 Opublikowano 24 Września 2013 po pewnych przemyśleniach weekendowych nastąpiła zmiana korzeń poszedł w prawy róg a kamienie wróciły na swoje miejsce, zredukowałem oświetlenie po bokach zredukowałem obsade Maison reef do 6 sztuk za to doszły 6 sztuk Iodotropheus sprengerae 1+4 Melanochromis joanjohnsonae piękny nie mogłem sie powstrzymać
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się