MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 24 Czerwca 2015 #51 Opublikowano 24 Czerwca 2015 Witaj. Świetnie wyglądający baniak. Na filmie widziałem też chyba samicę kulfona. A co się stało z Maison Reef i jak długo je miałeś? Pozdrawiam.
harisimi Opublikowano 24 Czerwca 2015 #52 Opublikowano 24 Czerwca 2015 No to masz sporo tych ryb . Co do socolofi to ten gatunek długo dojrzewa a samice lubią pobronić swojego miejsca w szkle, choć nie wygląda to tak jak u samca.
cmyk Opublikowano 25 Czerwca 2015 Autor #53 Opublikowano 25 Czerwca 2015 co do Pseudotropheus socolofi to rzeczywiście nie wiadomo jaki jest rozkład bo nie gonią się specjalnie a jedynie przegonią krótki odcinek ze swojego terenu i jest spokój 3 sztuki obrały swoje rewiry natomiast 3 sztuki zrobiły się podobne do samców pseudotropheus saulosi wystąpiły im ładne pasy oczywiście nie takie intensywne. Natomiast z 12 sztuk Maison Reef zostawiłem sobie 6 sztuk resztę oddałem koledze i nie wiadomo czemu zaczęły padać i wciągu 3 miesięcy nie została mi żadna rybcia pierwszy raz wystąpiły takie zgony i to u jednego gatunku. Ostatnia jaka został to samica i miała już z 10 cm. Stawiałem na granulat tropicala odstawiłem go ale nadal zgony występowały nie była oznak agresji rybcie stawały się osowiałe i padały nic więcej nie padło w tym czasie.
cmyk Opublikowano 20 Lipca 2015 Autor #54 Opublikowano 20 Lipca 2015 Obsada zredukowana o 14 sztuk w tym pojedyncze sztuki które pozostały przegapione po poprzednich odłowach, niestety musiałem wszystkie kamienie wyjąć z akwarium. Wszystkie poszły do jednego odbiorcy Obecnie zostało 3 sztuki Pseudotropheus socolofi +1 młode 1+5 pseudotropheus saulosi 2+3 Pseudotropheus elongatus neon spot+5 młodych 3+3 Melanochromis cyaneorhabdos +4 młode 2+5 Maylandia Estherae red red 1+4 Labidochromis caeruleus
cmyk Opublikowano 22 Lipca 2015 Autor #55 Opublikowano 22 Lipca 2015 Po odłowach lekko przebudowałem gruzowisko a właściwie wrzuciłem kamienie po ciemku bez ładu i składu zdjęcie z jedną włączoną świetlówką LED długość 140 cm zdjęcie z włączonymi dwoma świetlówkami 8000 K światło lekko niebieskie
Scoby Opublikowano 22 Lipca 2015 #56 Opublikowano 22 Lipca 2015 Twoje byle jak rzucone kamienie wyglądają dużo lepiej niż nie jeden "przygotowany" zbiorbik. Jesnym słowem super Wysłane przy użyciu Taptalk
cmyk Opublikowano 16 Sierpnia 2015 Autor #57 Opublikowano 16 Sierpnia 2015 Zbiornik z nową ekspozycją
valeander Opublikowano 17 Sierpnia 2015 #58 Opublikowano 17 Sierpnia 2015 Dla mnie jak najbardziej zbiornik na plus. Ma swój klimat
JemioloSeba Opublikowano 17 Sierpnia 2015 #59 Opublikowano 17 Sierpnia 2015 Super i jeszcze raz SUPER. Gratulacje za tak udany zbiornik! Obsada poprawiona i jest dobrze! Teraz tylko utrzymać populację w takich kamieniach
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się