stan Opublikowano 24 Września 2013 #21 Opublikowano 24 Września 2013 Jak dla mnie lepiej i to zdecydowanie wygląda baniak w tej odsłonie !
cmyk Opublikowano 24 Września 2013 Autor #22 Opublikowano 24 Września 2013 zrobiłem to dla Ciebie:D bo ze mnie taki lizus
tomaszr2005 Opublikowano 24 Września 2013 #23 Opublikowano 24 Września 2013 Teraz zdecydowanie lepiej. Ps. Fajny nick
cmyk Opublikowano 24 Września 2013 Autor #24 Opublikowano 24 Września 2013 bo ze mnie prócz lizusa fajny grafik jest i administrator nieruchomości i pedagog itd
Slawek-meszek Opublikowano 24 Września 2013 #25 Opublikowano 24 Września 2013 Proszę pozmniejszaj wielkość zdjęć bo są za duże i wszystko się rozjeżdża. Ciężko się czyta co jest napisane.
cmyk Opublikowano 24 Września 2013 Autor #26 Opublikowano 24 Września 2013 przeskalowałem zdjecia ale mi nie rozjeżdza sie
Slawek-meszek Opublikowano 24 Września 2013 #27 Opublikowano 24 Września 2013 Jak się używa monitorów 26 cali to jest ok a inni cytuje " badziewia" to tak jest:-). I nie patrzymy na siebie tylko na ogół. Wszystko będzie dobrze jak zmniejszysz jeszcz troszkę 6 zdjęcie. Dziękuje za reakcję Pozdrawiam
cmyk Opublikowano 24 Września 2013 Autor #28 Opublikowano 24 Września 2013 nie chodziło mi o badziewie jako badziewie tylko małe ekrany takie jak palmtopy komóreczki itp:wink: teraz ok widać na malutkich ekranikach Dziękuje
Bezprym Opublikowano 24 Września 2013 #29 Opublikowano 24 Września 2013 Fajnie by było gdybyś dał jakiś filmik, szczególnie na tych joanjohnsonae mi zależy.
cmyk Opublikowano 25 Września 2013 Autor #30 Opublikowano 25 Września 2013 Prosze bardzo film nienajlepszej jakosci malawi tank - YouTube
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się