Żeby nie być gołosłownym a może wnieść coś do tematu-to pływa u mnie, nie z pyszczakami akwa 40l korzenie,zielsko,red cherry itd
http://www.youtube.com/watch?v=cUZ2Hyorpik
http://www.youtube.com/watch?v=HoQstwK1Cl4
http://w120.wrzuta.pl/obraz/2iq5WSdCJv1/zwierz1
http://w120.wrzuta.pl/obraz/4vWewuzHxmD/zwierz2
Ma wielkość <1mm, zdjęcia robione kompaktem+odwrotnie założony obiektyw helios od zenita.
Jakieś pomysły co to za stworzenie? Jeśli kolega rozpozna swoje,będzie wiadomo z czym mamy do naczynia.