TAk jak Ci na PW pisałem, kubły poszły ostatnio troche z ceny i tak kiedyś trzeba będzie go kupić. Na żadnej rzeczy do akwarium używanej się jeszcze nie przejechałem, a swojego fluvala 204 pierwszego za całe 40zł kupiłem. Poszperać na allegro i giełdzie i napewno coś się jsezcze do stówki znajdzie nie koniecznie kiczowatego bo eheim classic juz w tej cenie idzie dostać, a nie narzekam na niego.