Słuchajcie ... (a raczej czytajcie)
Mam takiego dylemata ,a raczej mój tata. Kupiliśmy końcówke tłumika do auta i sens w tym że nie bardzo wiemy jak go założyć ... Zazwyczaj tłumiki były na śróbki albo objemki czy inne tego typu bajery. A tu nic ... I tu pytanie czym takie coś przymocować ? Prosze o szybkie (jak zazwyczaj) odpowiedzi ,bo 25 jedziemy na wakacje a mam(y) sentyent do ładnego dźwięku auta.