-ticz
Użytkownik-
Postów
177 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez -ticz
-
JA z początku myślałem nad karmnikiem. Ale obcykałem babcie xD Po przyjeździe (2 tyg) ryby są w tak dobrej kondycji jak wcześniej. Czasami warto zaufać także 2-giemu człowiekowi.
-
Wow. 8) On też lubił spacery xD Koledze kiedyś Paletka wyskoczyła podczas odlawiania. Ale jak skubana to nie wiem ... Może szukała swojej drugiej paletki xD
-
Gdzieś czytałem (chyba w jednym numerze NA) że pewien osobnik Zbroja Niebieskiego wyskoczył z akwarium przezszczelinę w pokrywie akwa (tą do karmienia) i poszybował na około 5m. Ale to tyle o długich lotach. Mi osobiście zdarzylo się tylko że wyskoczył 1 cm ponad wode przy karmieniu. Wszyscy więc rozumieją że obeszło się bez urazów. Ale kiedyś dorodny samiec (najstarszy) już u kresu swojego życia udziabał moją mamę w palec były jaja ... Akwarium mi chciała wyrąbać ... Po około 2 tyg. skończyły się jego żywota (ze starości).
-
Sabotage wiem co to przypływ i odpływ (mam mame Geografke). Aha czyli że mozna ale trza płukać płukać płukać ... ble ble ble ... Z tego co pamiętam Makok miał piach z plaży hmm
-
Hmm no ja nawet żwir płukalem non stop dobre pół godz ;] i stan idealny. Ale chce wymienić na piasek. Mam dość żwiru. I mam pytanie zupełnie z innej beczki. Czy może to być piasek z nad morza ?? A jeśli już tak to czy taki z plaży czy taki z morza ? (nasze chodzi o nasze morze bałtyckie) P.S. Czyli z wody słonej a nie wody wodnej
-
wielkielkie dzięki Czester_ takiego czegoś właśnie szukałem ... no jednak na Czestera_ zawsze można liczyć ...
-
Ale akwarystycznym oczywiście ? Też żartuje . Wiesz nie chce spawać. Myślałem o jakiejś grubej objemce. końcówka która nachodzi na tłumik ma taką budowę : | nachodzi na rure \/ |~~|~~~~~~~~| ~~ |...........| <-- wylot |~~|________| Czyli końcówka nachodząca na tłumik ma wcięcia. Może to sie jakoś zaciska czy coś ?? Serio SIe Pytam !!
-
Słuchajcie ... (a raczej czytajcie) Mam takiego dylemata ,a raczej mój tata. Kupiliśmy końcówke tłumika do auta i sens w tym że nie bardzo wiemy jak go założyć ... Zazwyczaj tłumiki były na śróbki albo objemki czy inne tego typu bajery. A tu nic ... I tu pytanie czym takie coś przymocować ? Prosze o szybkie (jak zazwyczaj) odpowiedzi ,bo 25 jedziemy na wakacje a mam(y) sentyent do ładnego dźwięku auta.
-
podpisuje się za odpowiedzią 2 powyższych kolegów
-
Hehe ale nie chodzi o samo przenoszenie ale o "grzebanie" Przez pewien czas miałem 2 w 1 (na samym poczatku akwa) aby sprawdzić jak byś ki zachowują się w żwirku i jak w piasku i st wierdziłem że dużo ciekawsze zachowania można zaobserwować gdy na podłożu jest piasek. Ale nie zapomne jak samica "kopała" sobie takie niby gniazdo w żwirku Mówie wam Bob Budowniczy :D ojoj tylko do takiego z wodą może co ?? są tkaie 2 niedalego mnie ... A jak sie utopią to co ?? albo szczypc je zeżre 8) :?:
-
Ja poproszę ten tekst wkleić na stałe do Humoru Dawno się tak nie uśmiałem Ok macie moją zgodę czasami mam rozbrajające teksty i parudziesięciu klubowiczom;)[/quote:8gxsbywb] Czester chyba się nie wygadasz Nie - 25 sierpień
-
No i dupa z prezętu. Mama dzisiaj mi wystrzeliła z tekstem nie kupuj mi prezętu. Kurde ja już dziadką nic nie powiem tajemnicy nie potrafią dochować. Już cholera w tym domu mogę liczyć tylko na Yellowki ,Tate i psa. I to w takiej kolejności. ghrr. . Kupie jej bomboniere i kwiaty a na imieniny (chyba sierpień albo lipiec) zkładamy się z tatą i kupujemy jej komóre. i tym razem powiem tylko rybom i psu. 100 % pewności że nikt się nie wygada. W kazdym razie dzięki za pomoc , Tobie Corten szczególnie i powiem Ci z góry że miałem już dziś kupywać Wetermana Apostrophe . pozdro...
-
Eee myślałem że Twój jak to prezes Kot powiedział (cytuje) : "Z pełnego wytrysku" ... hehe No ale i tak gratki wielkie
-
Noo dobra przyznaje się ,chce się podlizać
-
Z pewnością dam znać. Tylko nie wiem czy pióro kupie na dzień mamy czy na troche późniejsze imieniny. Ale tak czy siak dziękuje za rade kogoś kto sie na tym zna Tak ahh te baniaki.
-
wow hehe ... mama raczej woli pióro dleikatniejsze... zresztą kobieta. Dla niej pióro powinno być nie ciężkie, nie za grube i żeby nie lało. myślałem coś w granicach 50 - 60 zł No ewentualnie nieco ponad. Po prosstu nie więcej niż 100 zł. Jako prezęt od koleżanek poa zdobyciu dyrektora dostała pióro firmy dyplomat. Jakas niemiecka.Jest czarne w bordowe ciapki. Nasadki na górze i dole srebrne matowe. Stalówka srebrnaz jakimiś wzorkami i napisem dyplomat. WIecie co to za firma? Mama troche mamrotąła pod nosem że właśnie jest za cięzkie i źle się prowadzi. Strasznie skrobie. No myślałem nad parkerem i to oczywiście ma być pióro do pisania P.S. Gratulacje Corten
-
Mama by mnie chyba zabiła jak bym jej za tyle pióro kupił Zresztą sam nie oszalałem Pogadam z nią dzisiaj co by chciała. ;] Zresztą teraz i dzień matki się zbliża. Hmm. A coś Tańszego że tak spytam ?
-
Oj uwież mi. Taki charakter pisma to "klasyk" :D ja to bazgrze .a w zeszytach ... Hohoho ... Trzeba się z książki uczyć jak coś :D A ściągi to już tylko na kompie W gimie sie ma mniej czasu na reakcje hmm no chciałbym zobaczyć pismo kota długopisem za 20 gr <lol2>. Po ile średnio stoją takie pióra ?? Zastanawiam się nad prezentem dla mamyna imieniny, a że człowiek uczony to może by tak jakieś piórko lepsze 8) :?: . Trzeba się podlizać przed kupnem akwa
-
No i do mnie dziś dotarła. Ładny charakter pisma prezesie . Więc i ja się ciesze ;]
-
I jak zwykle moja Łazoska PP dostarczy mi ostatniemu
-
No ja teżnarazie nic nie dostałem ... Może w tym tyg. Napisze odrazu :D
-
Tomciacki - następnym razem edytuj ok No to Saolusi są Niebieskie -(chyba) samiec i Żółte (chyba) samice. Dlatego chyba bo mogę się mylić, ale z tego jakie są wiem od Was klubowicze. A co w sprawie piasku to jest różnie. Makok ma z plaży w Świnoujściu (piękny piasek). A przynajmniej tak mi mówił . Inni mają np. Ze sklepów, z budowy ,z innych plaż itp. itd. etc. Każdy mieszka gdzie indziej (no dobra nie każdy ). Więc jeżeli Ci zależy bardzo na piachu to z pewnością Makok zaprosi Cie do siebie... Ale czy Cie przenocuje to z nim uzgadniać. A jak nie możesz zaczerpnąć z budowy i odpowiednio spreparować (niewiadomo co tam siedzi), Albo najpospolitrzym sposobem jest kupienie piasku poprostu w sklepie. Każdemu sie co innego podoba i dlatego każde akwarium jest inne. Chyba że jakaś kopiarka bez gustu sobie podobne zrobiła np. O Boże jakie to akwa (np.) Czestera jest piękne. I se ściąga. Ale Ty napewno zrobisz własne. Także masz pełen wybór ;]
-
Syn mojej mamy?? No jego brat chyba Alez dzis sie fajnie mówi na rodzeństwo . P.S. Ide dzis do córki mojej mamy na kawe [/quote:1eno42ou] przepraszam bardzo syn koleżanki mojej mamy czyli kumpel ... Nie brat. Brata nie mam ;] Już poprawiam
-
No a mnie niebędzie. Ale już nieługo niech mi tylko dziadki na motor uzbierają, i bd jeździł :D
-
Slawekosw z tego co wywnioskowałem to tak Sam widzisz
