kawa348 Opublikowano 18 Grudnia 2011 #1 Opublikowano 18 Grudnia 2011 na razie pyszczaki jego ganiają mają po 4 cm. jak radzić sobie z glonami na wapieniach - mam filtr zewnętrzny merca i wewnętrzny ? jak pozbywać się glonów z akwarium wewnętrznego ? Wydzieliłem OT.
Perez666 Opublikowano 19 Grudnia 2011 #2 Opublikowano 19 Grudnia 2011 Glonów w naszym biotopie się nie usuwa.To nieodłączny jego element jak i pożywienie dla pyszczaków.
BartekP Opublikowano 23 Grudnia 2011 #3 Opublikowano 23 Grudnia 2011 cześć ja usuwam tradycyjnie nadmiar, ale to walka z wiatrakami, trzeba się pogodzić- zaakceptować i żyć z tym :-)
marek_z_81 Opublikowano 23 Grudnia 2011 #4 Opublikowano 23 Grudnia 2011 Ja bym ten nadmiar chcial mieć.
BartekP Opublikowano 23 Grudnia 2011 #5 Opublikowano 23 Grudnia 2011 cześć ja usuwam tradycyjnie nadmiar, ale to walka z wiatrakami, trzeba się pogodzić- zaakceptować i żyć z tym :-) głównie szyby
wiesiek55 Opublikowano 29 Grudnia 2011 #7 Opublikowano 29 Grudnia 2011 drodzy koledzy nie umie dac sobie rady z okrzemkami co robic skala wyglda trgicznie podmiana wody wykonana azotany sa juz ok fosforany 0,8
zdrowy_zab Opublikowano 29 Grudnia 2011 #8 Opublikowano 29 Grudnia 2011 Podmiana wody nic nie da. Trzeba czasu.
nabe Opublikowano 29 Grudnia 2011 #9 Opublikowano 29 Grudnia 2011 Coś udało się zrobić: http://forum.klub-malawi.pl/okrzemki-dopadly-t18304.html http://forum.klub-malawi.pl/okrzemki-t13211.html
makok Opublikowano 29 Grudnia 2011 #10 Opublikowano 29 Grudnia 2011 glony te same znikają ich się nie usuwa, bo to walka z wiatrakami... o ile oczywiście masz okrzemki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się