maxi1 Opublikowano 31 Grudnia 2011 #31 Opublikowano 31 Grudnia 2011 Nie stosuje perhydrolu, ale u Ciebie może się sprawdzić. Tylko używaj rękawiczek. Dostaniesz go w sklepie chemicznym, cena ok 5zł za 0,5lita. W aptece też dostaniesz ale cena wyższa. W sklepie chemicznym czyli takim z środkami czyszczącymi używanymi w kuchni i pralce czy jakimś innym chemicznym bardziej przemysłowym?
cactus Opublikowano 31 Grudnia 2011 #32 Opublikowano 31 Grudnia 2011 Musisz podejść i zapytać, pewnie w każdym go nie będzie. W ostateczności apteka.
Perez666 Opublikowano 31 Grudnia 2011 #33 Opublikowano 31 Grudnia 2011 Tak czytam ten wątek i czytam....i powiem ci, że wyrzucisz tylko kasę i czas w błoto...
maxi1 Opublikowano 31 Grudnia 2011 #34 Opublikowano 31 Grudnia 2011 Tak czytam ten wątek i czytam....i powiem ci, że wyrzucisz tylko kasę i czas w błoto... moja kasa i mój czas dobra, lecę na imprezę sylwestrową...... Życzę wszystkim allegrowiczom wszystkiego naj i sukcesów w akwarystyce, noi szampańskiej zabawy sylwestrowej
Perez666 Opublikowano 31 Grudnia 2011 #35 Opublikowano 31 Grudnia 2011 moja kasa i mój czas Zgadza się. Wytrwałości, dużo kasy i czasu w nowym roku
makok Opublikowano 31 Grudnia 2011 #36 Opublikowano 31 Grudnia 2011 Tak czytam ten wątek i czytam....i powiem ci, że wyrzucisz tylko kasę i czas w błoto... pamiętasz don Kichota? ludzie muszą czasem powalczyć dla zasady szczęśliwego i udanych starć z glonami życzę
cactus Opublikowano 31 Grudnia 2011 #37 Opublikowano 31 Grudnia 2011 Żeby nie było że jestem zwolennikiem tego typu zabiegów Sam nie zabrałbym się za czyszczenie kamieni. Odbierzesz w ten sposób żer swoim rybom. I nawet jeśli uda Ci się te kamienie wybielić to problem wróci - szybciej niż myślisz
maxi1 Opublikowano 1 Stycznia 2012 #38 Opublikowano 1 Stycznia 2012 cactus, jeszcze jedno pytanie, czy tym perhydrolem to też 24 godziny ma stać i też z watą jak w przypadku zwykłej wody utlenionej? Czy ten perhydrol może działa szybciej? aha i czy też na słońcu musi stać, którego teraz nie za wiele?
SNCF Opublikowano 10 Lutego 2012 #39 Opublikowano 10 Lutego 2012 wracając do tematu czym usuwacie orzemki z szyby? gąbka i ręcznie całe akwa? - nie wychlapie ? gąbka na patyku żyletka?
makok Opublikowano 10 Lutego 2012 #40 Opublikowano 10 Lutego 2012 ja tak: http://www.youtube.com/watch?v=Q6l2Aqc3Mcw i tak:
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się