Perez666 Opublikowano 10 Lutego 2012 #41 Opublikowano 10 Lutego 2012 Rękawiczka JBL.Dotrzesz wszędzie i dokładnie wyczyścisz.
skyrim1977 Opublikowano 18 Lipca 2012 #42 Opublikowano 18 Lipca 2012 kwasek cytrynowy zakupiony w sklepie,i garnek,małe gotowanie w tym roztworze i wszystko czyste,sam dzis testowałem i efekt mega gwarantowany!!!
makok Opublikowano 19 Lipca 2012 #43 Opublikowano 19 Lipca 2012 ja zainwestowałem w to i jestem bardzo zadowolony - czyści, usuwa, nie rysuje - ale drogawe trochę jak na skrobaczkę ma część gumową do lekkiego nalotu i żyletkę do twardych glonów - dawno nie miałem takiej czystej szyby zrobiłem to z lenistwa - karta mastercard jest dwa razy węższa
marek_z_81 Opublikowano 19 Lipca 2012 #44 Opublikowano 19 Lipca 2012 ale drogawe trochę jak na skrobaczkę No ale kto bogatemu zabroni:p Ja zostanę przy karcie i magnetycznym.
SNCF Opublikowano 19 Lipca 2012 #45 Opublikowano 19 Lipca 2012 Mi sprawdził sie pomysł Perez666 czyli rękawiczki Co więcej kupiłem tą JBL ona ma jakby sreberka, jak gąbka do naczyń powszywane i okazuje sie to u mnie zbyteczne. Zwykła rękawiczka drelichowa o taka malarska spisuje sie znakomicie, jest delikatniejsza i miększa od JBL wystarczy lekko dotknac szyby i nalot okrzemkow złazi glonow na szczescie do dzis nie mam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się