marek_z_81 Opublikowano 19 Grudnia 2011 #41 Opublikowano 19 Grudnia 2011 Zapewne wszyscy by chcieli spróbować-ja bym chciał.
Tan-Mal Opublikowano 19 Grudnia 2011 Autor #42 Opublikowano 19 Grudnia 2011 to bardzo prosze utarta procedura podac mi na privat adres wysylkowy
Perez666 Opublikowano 19 Grudnia 2011 #43 Opublikowano 19 Grudnia 2011 Perez...powiedz mi, czy moczysz wcześniej te wafersy? Zastanawiam się czy to robić bo są z tych tonących. Nie namaczam bo nie posiadam tego pokarmu
nightdream Opublikowano 19 Grudnia 2011 #44 Opublikowano 19 Grudnia 2011 Sorry...rzeczywiście...nie doczytałem.
karadeniz Opublikowano 20 Grudnia 2011 #45 Opublikowano 20 Grudnia 2011 Przesyłka dotarła, bardzo dziękuję, OSI SPIRULINA FLAKES zrobiła furorę!!
rexibit Opublikowano 22 Grudnia 2011 #46 Opublikowano 22 Grudnia 2011 Ale szybko doszło . Dziękuje. Spiruline wpierniczają az im sie płetwy trzęsą Wafersy - fajnie wygląda jak przepychaja podczas skubania:)
Tan-Mal Opublikowano 22 Grudnia 2011 Autor #47 Opublikowano 22 Grudnia 2011 Witam, probki sa wciaz dostepne, jezeli jeszcze ktos chce przestowac to prosze o adres wysylkowy. I raz jeszcze, aby wyjasnic wszelkie watpliwosci, probki sa absolutnie gratis , odbiorca nie placi rowniez za przesylke , znaczki itp itd. Zamowienie probki nie zobowiazuje do niczego ! no moze poza jednym :-) bede wdzieczna za podzielenie sie swoimi obserwacjami. Pozdrawiam Monika Wisz
devil102 Opublikowano 24 Grudnia 2011 #48 Opublikowano 24 Grudnia 2011 Witam, przesyłka dotarła w ekspresowym tempie, dziękuje bardzo. Zastanawiam się tylko jak podawać te tabletki, czy przed podaniem zamoczyc i jaka ilośc na 17 dorosłych pyskow. Pozdrawiam
body123 Opublikowano 27 Grudnia 2011 #49 Opublikowano 27 Grudnia 2011 Podziękowania za próbki .Rybki chętnie je jedzą .
lokokosa Opublikowano 28 Grudnia 2011 #50 Opublikowano 28 Grudnia 2011 a można drugi raz prosić o darmowe próbki ??? mam sporo pysków i nawet nie zdążyłem zaobserwować jak reagują na spirulinę :-) słyszałem że jest rewelacyjna, pyski ją wchłonęły natychmiast ale inny pokarm jedzą równie chętnie więc nie mam porównania bo strasznie szybko się spirulina O.S.I. skończyła :-(
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się