Oman Opublikowano 8 Stycznia 2021 Autor #81 Opublikowano 8 Stycznia 2021 Zresztą ktoś we wcześniejszych postach twierdził, że tą filtrację w tym zbiorniku sam kubełek powinien ogarnąć...
marcin73m Opublikowano 8 Stycznia 2021 #82 Opublikowano 8 Stycznia 2021 10 minut temu, Oman napisał: Zresztą ktoś we wcześniejszych postach twierdził, że tą filtrację w tym zbiorniku sam kubełek powinien ogarnąć... owszem, ale pewnie miał na myśli Fluvala FX6
aro600 Opublikowano 8 Stycznia 2021 #83 Opublikowano 8 Stycznia 2021 Nie zapominajmy ze kolega nie robi akwarium dla ryb naszego biotop tylko dla ryb z Amazonia, szczegółowo dla Altum i dyskowców, a to ryby które nie potrzebują, a wręcz nie lubią silnego prądu wody w naturze wybierają miejsca raczej z wodą stojąca lub wolno płynąca.
Oman Opublikowano 8 Stycznia 2021 Autor #84 Opublikowano 8 Stycznia 2021 5 minut temu, aro600 napisał: Nie zapominajmy ze kolega nie robi akwarium dla ryb naszego biotop tylko dla ryb z Amazonia, szczegółowo dla Altum i dyskowców, a to ryby które nie potrzebują, a wręcz nie lubią silnego prądu wody w naturze wybierają miejsca raczej z wodą stojąca lub wolno płynąca. Dokładnie tak
Oman Opublikowano 8 Stycznia 2021 Autor #85 Opublikowano 8 Stycznia 2021 (edytowane) Kolejny etap: Edytowane 8 Stycznia 2021 przez Oman
Oman Opublikowano 15 Stycznia 2021 Autor #86 Opublikowano 15 Stycznia 2021 Cześć ponownie, Chciałbym do powyzszej instalacji wpiac cos na zasadzie automatycznej podmiany wody. Chcialbym wezem 12/16 wpompowywac wode do akwarium - podstawiam banke 20l pod akwa, wsadzam do niej waz, wlaczam i cos mi zasysa i wpompowuje do instalacji i akwa. W jaki sposob to rozwiazac? Dzieki za pomoc
Oman Opublikowano 2 Lutego 2021 Autor #87 Opublikowano 2 Lutego 2021 Zbiorniczek już jest 170 x 45 x 60 cm 3
aro600 Opublikowano 2 Lutego 2021 #88 Opublikowano 2 Lutego 2021 To ten moment w zakładaniu wyczekiwanego akwarium, gdy widok pustego szkła z zaświęconym światłem cieszy oka jak najpiękniejsze akwarium z aranżacją ;-) Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka 2
Oman Opublikowano 2 Lutego 2021 Autor #89 Opublikowano 2 Lutego 2021 3 godziny temu, aro600 napisał: To ten moment w zakładaniu wyczekiwanego akwarium, gdy widok pustego szkła z zaświęconym światłem cieszy oka jak najpiękniejsze akwarium z aranżacją Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka Dokładnie !
Oman Opublikowano 5 Lutego 2021 Autor #90 Opublikowano 5 Lutego 2021 Rybcie pływają w wodzie ze starego akwa, teraz codzienna dolewka ok 30l wody, żeby nie było zbyt dużych skoków ph, kh i gh:) 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się