Skocz do zawartości

500l - czas zacząć .......będzie ciekawie


mazilo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gonera1992 napisał:

Rajstopy/ podkolanówki żony z piaskiem pod kamienie. Bardzo to ułatwia wywyższenie i ułożenie aranżacji przy różnokształtnych kamieniach. Taki podkład można sobie spokojnie formować by kamienie były stabilnie ułożone tą stroną która nam odpowiada. Na tył akwarium wystarczy podłożyć kilka takich podkładów i stopniowo obniżać się z aranżem. Mój błąd, że nie robiłem zdjęć podczas układania kamieni u siebie- byłoby  łatwiej to wszystko pokazać.

Genialne 🙂 Robiłeś to na podwójnej  rajstopie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, eljot napisał:

Z punktu widzenia estetycznego projekt na 5 👍 ale czy z punktu użyteczności masz tam jakieś groty, szczeliny w których zmieści się dorosła ryba ?

Faktycznie ciężko z tymi grotami , ale jak obserwuje inne projektu to rzadko one bywają .

Staram się zorganizować dodatkowe głazy , ale w pobliskim  składzie są przeogromne :/( 

Edytowane przez mazilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mazilo napisał:

Faktycznie ciężko z tymi grotami , ale jak obserwuje inne projektu to rzadko one bywają

Bywają tylko że ich nie widać ;) . Układanie aranżu z dużych "głazów" jest trudniejsze ale stawiając jeden większy na kilku mniejszych można stworzyć coś przyjemnego dla oka i użyteczności :) .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bartek_De napisał:

Kopalnia serpentynitu w Nasławicach koło Sobótki, ale w sobotę chyba jest zamknięta.
http://polishgreen.kosd.pl/

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Załatwione 🙂 

W sobotę otwarte , jadę 🚗🚗🚗. Mam nadzieję , że będę zadowolony 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, eljot napisał:

Z punktu widzenia estetycznego projekt na 5 👍 ale czy z punktu użyteczności masz tam jakieś groty, szczeliny w których zmieści się dorosła ryba ?

Trochę koledze temat zaśmiecamy. Wcześniej pisałem, że zdjęcie nie oddaje tego co na żywo. Baniak ma 150cm długości i jest w nim ponad 180kg serpentynitu (największy kamień 46kg), czyli nie tylko małe kamienie.

groty.jpg

6 godzin temu, mazilo napisał:

Genialne 🙂 Robiłeś to na podwójnej  rajstopie ?

Nie, ale z jednej "nogi" 3 podkłady mi wychodziły. Firmy rajstopy nie zmam ale była mocna, bo wciskałem w nią kamienie i nic nie pękło :D .

Edytowane przez Gonera1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.