Skocz do zawartości

500l - czas zacząć .......będzie ciekawie


mazilo

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, mazilo napisał:

I falstart 👿🧨💣, brakło mi piasku .....

Ruszam w czwartek 😤😤😤😤

Moze ktoś posiada w okolicy Opola to podjadę 🙂 147E4B00-E80E-4910-8796-E6116217FA5F.thumb.jpeg.e6dbc2160c8bd68213e152db6b265f87.jpeg

Jedź na żwirownię, skład piasku i kup naturalny piasek wiślany czy rzeczny, o 100% ciekawszy, niejednorodny jak ten dekoracyjny... Jego kolorystyka jest mało ciekawa, zero polotu i natury...  Za 20zł będziesz miał Panie pół akwarium piachu :)... Jak zostanie to do piaskownicy będzie jak znalazł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mróz napisał:

 

45 minut temu, Morganelo napisał:

Jedź na żwirownię, skład piasku i kup naturalny piasek wiślany czy rzeczny, o 100% ciekawszy, niejednorodny jak ten dekoracyjny... Jego kolorystyka jest mało ciekawa, zero polotu i natury...  Za 20zł będziesz miał Panie pół akwarium piachu :)... Jak zostanie to do piaskownicy będzie jak znalazł...

Pod domem mam pospółkę ( drobny żwir z piaskiem )wiec może ja troszkę przesieję ?. 
Wystarczy same przepłukanie czy trzeba gotować ?

Mieszać to teraz z piaskiem w akwarium ? Będzie trudno . 

Edytowane przez mazilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mróz napisał:

Jedź na jakąś żwirownię 😉 Podoba mi się Twój projekt, budując dom też będę chciał zorganizować osobne pomieszczenie na akwarium jak u Ciebie 👌 Pytanie mam w związku z tym, z czego masz wykonaną tą ramę maskującą widoczną od strony salonu?

Płyta kompozytowa AL-PE-AL( w moim przypadku aluminium szczotkowane - koszt około 200 zł )Dostępna w firmie ,która zajmuje się reklamą. Wszystko ładnie dotną. 
Niestety chyba przeliczyłem się z otworem i będę musiał zakupić nową

Edytowane przez mazilo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod domem mam pospółkę ( drobny żwir z piaskiem )wiec może ja troszkę przesieję ?. 
Wystarczy same przepłukanie czy trzeba gotować ?
Mieszać to teraz z piaskiem w akwarium ? Będzie trudno . 
Według mnie pospółka będzie dobra bez przesiewania. To może być bardzo ciekawy i naturalny efekt. Weź trochę do jakiegoś szklanego pojemnika (miseczka, słoik) zalej wodą i wklej tu fotkę, zobaczymy jak to wygląda.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie dla mnie bomba Bardziej myślałem o pospółce, którą stosuje się do betonu (z grubszym żwirem) ale ta jest super. Teraz wystarczy wybrać się na spacer na plażę i pozbierać trochę kamyków i będzie git

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I tak się zmieni pod docelowym oświetleniem.
Pewnie tak, ale już widać, że nie jest szary ani co gorsze biały. @mazilo ja bym wyjął ten Kreisel co już wsypałeś i dał tą pospółkę. Wiem, że to kupa roboty, ale będziesz na to patrzył przez dłuższy czas, a widać że masz duże poczucie estetyki więc zrób to raz, a dobrze. Porządnie go wypłukaj i zlej na koniec wrzątkiem. Skoro leży przed domem to pewnie jest obsikany przez psy i koty.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.