Skocz do zawartości

aquael glossy - pęcherzyki powietrza na górnej listwie


Mariusz.wega

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? Ja rozumiem, że serwis Aquael ma w porządku ale to już jest jakaś kpina. Tylko czekać aż zrezygnują z wersji białej. Jak patrzę na baniaki produkowane przez partnerów forum to widzę jak ta polska marka (Aquael) odwala fuszerkę. Baniaki wychodzące spod ich rąk wychodzą super, sylikon położony równiuteńko, bez skaz a Glossy ciągłe problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj otrzymałem telefon od Aquael'a iż wysyłaja do mnie akwarium.

Dzis sprawdzałem i rzeczywiście jest już w firmie kurierskiej.

Z informacji jakie mi podali to wysyłają już te nowe wersje z podwójną szyba oraz górną listwa zasilającą i klapkami, bez jarzeniówek. Jak otrzymam akwarium i zaczne przenosić ryby zrobie fotki.

Stare akwarium mam im zwrócic, przyslą kuriera. Zaproponowalem ze sam je rozbije i wyrzuce na smieci, maja do mnie zadzwonic. W sumie lepszym rozwiązaniem byłoby gdybym oddał je komus, sa osoby których nie stać na taki baniak a pecherze im nie przeszkadzaja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2018 o 13:41, gajo napisał:

Wczoraj otrzymałem telefon od Aquael'a iż wysyłaja do mnie akwarium.

Dzis sprawdzałem i rzeczywiście jest już w firmie kurierskiej.

Z informacji jakie mi podali to wysyłają już te nowe wersje z podwójną szyba oraz górną listwa zasilającą i klapkami, bez jarzeniówek. Jak otrzymam akwarium i zaczne przenosić ryby zrobie fotki. 

Stare akwarium mam im zwrócic, przyslą kuriera. Zaproponowalem ze sam je rozbije i wyrzuce na smieci, maja do mnie zadzwonic. W sumie lepszym rozwiązaniem byłoby gdybym oddał je komus, sa osoby których nie stać na taki baniak a pecherze im nie przeszkadzaja.....

Hej,

jak tam otrzymałeś nowe akwarium? Ja na swoje jeszcze czekam, na razie stanęło na tym że w przyszłym tygodniu mają je wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dojechało do mnie, lecz nie mialem czasu na wypakowanie z kartonu i podmiane. Mysle ze pod koniec przyszłego tygodnia uda mi się dokonać podmiany.

Zanim rozpakowałem akwarium z palety to dzwonilem do nich bo na kartonie byl napis iz jest to wersja czarna, jednak serwis wytlumaczyl mi ze to jest tylko karton.

Po otwarciu kartonu rzeczywiscie widac iz jest to ta nowa wersja z szybami klejonymi, jest tez górna pokrywa. 

Zrobie pare fotek w trakcie podmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj udało mi się podmienić akwarium.
Ogólnie wygląd jest ok, nie ma dużej różnicy. Mam wrażenie że jest lepiej wykonane.
Co do samego szkła to tak jak kolega wcześniej napisał rzeczywiście szyba z przodu i boków jest klejona, zaś miedzy nimi wstawione białe paski. Nie widać tego i muszę przyznać że jest to zrobione estetycznie. Szyba tylna jest pojedyncza i nic z tym temacie nie zostało zrobione. Plus dla Aquael'a za to rozwiązanie nie ma obawy ze np. dzieki rozbija akwarium i woda się wyleje.

Dołączam pare fotek. 

20180915_120352.thumb.jpg.e53909f5c5c85d864f68bc002ecba495.jpg20180915_120416.thumb.jpg.ef754993e0d194a9ad0fbcd3925a997e.jpg20180915_120456.thumb.jpg.8d2c72ce624e9d191e9fc544b428d9d6.jpg20180915_131118.thumb.jpg.18193d90032c0c7524e3c1b6f2063ddc.jpg20180915_154131.thumb.jpg.a717375077cd36b59fc67861839443f8.jpg20180915_120446.thumb.jpg.827523a5fec93f4b68f1d296c22e8616.jpg,

Edytowane przez gajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foty,

Fajnie że wrócili do czarnej korony, bo u mnie w tej nowej wersji przysłali z koroną biała wewnątrz i ledy prześwitywały. Ja w dalszym ciągu czekam na swoją poprawną wersją. Mam nadziej że na tej przedniej szybie nie masz kurzu między warstwami tak jak to było u mnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, gajo napisał:

Podmiana to cały dzień roboty w pocie czoła.... nigdy wiecej

Niestety wiem, ja siedziałem do 3 w nocy, bo ryby w duży pojemniku plastikowym i nie chciałem ich przez noc męczyć.

Źle zapiąłem kubeł i rano kałuża w szafce. Na szczęście na panele nie poleciało. Dodatkowo po zrobieniu wszystkiego włączam oświetlenie a tu cały front zakurzony między tymi warstwami szkła. No nic oby to były nasze ostanie reklamacje w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mariusz.wega powiedz mi jak się u Ciebie zakończyła sprawa kurzu miedzy szybami ?

Ja im wczoraj zgłosiłem problem iż sa jakies dziwne mazy, czekam na reakcje z ich strony. Powiedz szczerze że dają ciała po całości, już mam przed oczami kolejna podmiane...............

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.