Skocz do zawartości

Cinek i moje początki z malawi


cinekdrago

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tło na zewnątrz i nie ma bardzo widocznych odbić. Owszem, gdy się przyjrzeć,to można je zobaczyć, ale nie rzucają się w oczy. Zdjęcia też jakoś robię bez problemów. Lampa nie jest konieczna. Sprawdź najpierw na zewnątrz. Jeśli efekt będzie dla Ciebie zadowalający, to zostaw na zewnątrz. Przymocować możesz po krawędzi akwarium. Jeśli Ci się nie spodoba, wstawiaj do środka. Ja odpuściłbym sobie folię samoprzylepną. Musiałbyś to zrobić bardzo starannie, a przy stojącym już akwarium może być ciężko.

Edytowane przez pozner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam kolegów i koleżanki :) Minęło 3 miesiące od startu mojego zbiornika i kilka rzeczy się zmieniło ale i tak to jeszcze nie jest to na czym chce zakończyć. W sumie brakuje mi jeszcze tylko kupić tło i z czasem zrobić redukcję obsady. Ale do rzeczy. W między czasie miałem problemy z wysoką zawartością fosforanów ale powoli chyba się to poprawiło.  Zakupiłem ostatnio również 3 roślinki bo było mi jakoś tak łyso i tez dlatego by w naturalny sposób zredukować fosforany. Doszło też podświetlenie nocne na modułach samsunga.  tu kilka zdjęć jak wygląda zbiornik na ten czas.  Pozdrawiam

2017-01-22 18.33.06.jpg

2017-01-22 18.34.09.jpg

2017-01-22 18.34.55.jpg

2017-01-22 18.35.51.jpg

2017-01-22 18.37.36.jpg

2017-01-22 18.39.31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ułożenie kamieni teraz może być. Tła nawet bym nie zakładał na razie bo na tle tej ściany ładnie to wygląda. Czaszkę to sobie na pokrywę ewentualnie połóż jak już musisz jednocześnie patrzeć na nią i akwarium.

Co do oświetlenia nocnego to mam nadzieję, że nie pali się całą noc a tylko w jakiś tam godzinach wieczornych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jaras napisał:

Jak dla mnie to ułożenie kamieni teraz może być. Tła nawet bym nie zakładał na razie bo na tle tej ściany ładnie to wygląda. Czaszkę to sobie na pokrywę ewentualnie połóż jak już musisz jednocześnie patrzeć na nią i akwarium.

Co do oświetlenia nocnego to mam nadzieję, że nie pali się całą noc a tylko w jakiś tam godzinach wieczornych ?

No jeśli chodzi o tło to mam mieszane uczucia bo też mi się podoba tak jak jest ale drażni mnie ze widać te wszystkie węże i kable:/ jeśli chodzi o czaszkę to zostaje bez dwóch zdań bo to moje takie zboczenie hehe a poza tym jedna rybka ma tam swój domek ;)

A jeśli chodzi o oświetlenie nocne to włącza się od 21 do 23:)

2017-01-23 08.49.02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cinekdrago napisał:

ale drażni mnie ze widać te wszystkie węże i kable

To przesuń je na bok akwarium. Rurki przysłoń jakimś wyższym kamieniem....albo sfotografuj tło i wstaw przed te węże i kable :D 

Edytowane przez pozner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.