MatiK Opublikowano 19 Listopada 2016 #71 Opublikowano 19 Listopada 2016 Jak się front porysuje to się zmienia na większe, a nie obraca baniak... 1
pozner Opublikowano 19 Listopada 2016 #72 Opublikowano 19 Listopada 2016 (edytowane) Mam tło na zewnątrz i nie ma bardzo widocznych odbić. Owszem, gdy się przyjrzeć,to można je zobaczyć, ale nie rzucają się w oczy. Zdjęcia też jakoś robię bez problemów. Lampa nie jest konieczna. Sprawdź najpierw na zewnątrz. Jeśli efekt będzie dla Ciebie zadowalający, to zostaw na zewnątrz. Przymocować możesz po krawędzi akwarium. Jeśli Ci się nie spodoba, wstawiaj do środka. Ja odpuściłbym sobie folię samoprzylepną. Musiałbyś to zrobić bardzo starannie, a przy stojącym już akwarium może być ciężko. Edytowane 19 Listopada 2016 przez pozner
cinekdrago Opublikowano 22 Stycznia 2017 Autor #73 Opublikowano 22 Stycznia 2017 Witam kolegów i koleżanki Minęło 3 miesiące od startu mojego zbiornika i kilka rzeczy się zmieniło ale i tak to jeszcze nie jest to na czym chce zakończyć. W sumie brakuje mi jeszcze tylko kupić tło i z czasem zrobić redukcję obsady. Ale do rzeczy. W między czasie miałem problemy z wysoką zawartością fosforanów ale powoli chyba się to poprawiło. Zakupiłem ostatnio również 3 roślinki bo było mi jakoś tak łyso i tez dlatego by w naturalny sposób zredukować fosforany. Doszło też podświetlenie nocne na modułach samsunga. tu kilka zdjęć jak wygląda zbiornik na ten czas. Pozdrawiam
jaras Opublikowano 22 Stycznia 2017 #75 Opublikowano 22 Stycznia 2017 Jak dla mnie to ułożenie kamieni teraz może być. Tła nawet bym nie zakładał na razie bo na tle tej ściany ładnie to wygląda. Czaszkę to sobie na pokrywę ewentualnie połóż jak już musisz jednocześnie patrzeć na nią i akwarium. Co do oświetlenia nocnego to mam nadzieję, że nie pali się całą noc a tylko w jakiś tam godzinach wieczornych ?
cinekdrago Opublikowano 23 Stycznia 2017 Autor #76 Opublikowano 23 Stycznia 2017 9 godzin temu, jaras napisał: Jak dla mnie to ułożenie kamieni teraz może być. Tła nawet bym nie zakładał na razie bo na tle tej ściany ładnie to wygląda. Czaszkę to sobie na pokrywę ewentualnie połóż jak już musisz jednocześnie patrzeć na nią i akwarium. Co do oświetlenia nocnego to mam nadzieję, że nie pali się całą noc a tylko w jakiś tam godzinach wieczornych ? No jeśli chodzi o tło to mam mieszane uczucia bo też mi się podoba tak jak jest ale drażni mnie ze widać te wszystkie węże i kable:/ jeśli chodzi o czaszkę to zostaje bez dwóch zdań bo to moje takie zboczenie hehe a poza tym jedna rybka ma tam swój domek A jeśli chodzi o oświetlenie nocne to włącza się od 21 do 23:)
kwiq Opublikowano 23 Stycznia 2017 #77 Opublikowano 23 Stycznia 2017 Daj czarne PCV od środka i po problemie
pozner Opublikowano 23 Stycznia 2017 #78 Opublikowano 23 Stycznia 2017 (edytowane) 9 godzin temu, cinekdrago napisał: ale drażni mnie ze widać te wszystkie węże i kable To przesuń je na bok akwarium. Rurki przysłoń jakimś wyższym kamieniem....albo sfotografuj tło i wstaw przed te węże i kable Edytowane 23 Stycznia 2017 przez pozner
lufa555 Opublikowano 24 Stycznia 2017 #79 Opublikowano 24 Stycznia 2017 Ja bym wsadził diody wodoszczelne w czachę i zrobił z niej oświetlenie nocne
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się