Merlot Opublikowano 31 Lipca 2016 #151 Opublikowano 31 Lipca 2016 Piękna robota Plezi Jest moc w tej czerni
timi-akwaria.pro Opublikowano 31 Lipca 2016 #152 Opublikowano 31 Lipca 2016 Gratulacje! Miałem obawy co do efektu końcowego, ale wyszło bardzo fajnie.
troad Opublikowano 31 Lipca 2016 #153 Opublikowano 31 Lipca 2016 Gratulacje. Bardzo fajne, szczególnie Tanga Może dlatego że sentyment do trofeusów mi został. Pamiętam jak konsultowałem z Tobą kaseciaka dawno Temu, wtedy zdecydowałeś się na większy Baniak. Pisałeś, że Twój to odległy czas a ja mój na pewno skończę szybciej. Przede mną jeszcze sporo roboty, zwłaszcza że sam sobie teraz skomplikowałem sytuację. pozdrowienia i powodzenia w hodowli
rosa1986 Opublikowano 1 Sierpnia 2016 #154 Opublikowano 1 Sierpnia 2016 Rafale jak już pisałam Ci na fb wyszło to jak dla mnie naprawdę super :-). I ta Tanganika to strzał w 10. Jak tak patrzę na te Twoje cuda to aż mam chęć dołożyć u siebie trochę zielonego ;-). Ładnie wszystko ożywia.
Pleziorro Opublikowano 1 Sierpnia 2016 Autor #155 Opublikowano 1 Sierpnia 2016 Gdyby ktoś zechciał spojrzeć w dobrej jakości 1080@60 fps na moje akwarium od środka, to zapraszam przed monitory, ustawcie sobie na YT najwyższą jakość Kamera była w środku w baniaku, w pewnym momencie doszło do aktu agresji 1
troad Opublikowano 1 Sierpnia 2016 #156 Opublikowano 1 Sierpnia 2016 Super! A tak przy okazji, bardzo fajny masz ten piach, wg mnie wygląda lepiej niż Kreisel.
Pleziorro Opublikowano 1 Sierpnia 2016 Autor #157 Opublikowano 1 Sierpnia 2016 Dzięki, chciałem jak "najbrzydszy" żeby wyglądał naturalnie, kamienie też wybierałem brzydkie bure. Fajnie jak akwarium się podoba nie tylko właścicielowi, to podbudowuje i zachęca do dalszych działań A z kamieniami to już mam zboczenie, idę z synem na spacer i w pewnym momencie mówię mu, zobacz jaki kamień fajny do akwarium, a junior - NIOOOO ! DUUUDŻY !
troad Opublikowano 1 Sierpnia 2016 #158 Opublikowano 1 Sierpnia 2016 (edytowane) 20 minut temu, Pleziorro napisał: Dzięki, chciałem jak "najbrzydszy" żeby wyglądał naturalnie, kamienie też wybierałem brzydkie bure. Fajnie jak akwarium się podoba nie tylko właścicielowi, to podbudowuje i zachęca do dalszych działań A z kamieniami to już mam zboczenie, idę z synem na spacer i w pewnym momencie mówię mu, zobacz jaki kamień fajny do akwarium, a junior - NIOOOO ! DUUUDŻY ! No ja własnie też taki chcę. Będę prosił o poradę w swoim wątku, ale przy okazji napiszę że kupiłem Kreisel i kupiłem też szary żwirek z myślą że jak pomieszam to wyjdzie własnie taki szaro bury. Niestety granulacja się trochę różni. Dla Kreisela miała być 0.8-1.2. Dla żwirku 1-2. Wyszło na to że spotkały się raczej skrajne wartości. Wygląda to nawet nawet. Pozwolę sobie wkleić foty jak to wygląda. Myślę też o tym aby zrobić 2 strefy piachu. U mnie nie będzie się mieszał bo będzie to rozdzielał moduł (mam nadzieję;)). Jeszcze się zastanowię bo mam trochę czasu. A o zboczeniu mi nawet nie mów. W domu mi mówią że jestem monotematyczny i nie da się ze mną pogadać . Myślę że będzie normalniej jak to wszystko wyprostuję i ruszy. Edytowane 1 Sierpnia 2016 przez troad
Bezprym Opublikowano 1 Sierpnia 2016 #159 Opublikowano 1 Sierpnia 2016 Ja tam z Kreisela jestem zadowolony chociaż wolałbym z nadmorskiej plaży. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Pleziorro Opublikowano 1 Sierpnia 2016 Autor #160 Opublikowano 1 Sierpnia 2016 16 minut temu, troad napisał: Myślę że będzie normalniej jak to wszystko wyprostuję i ruszy. Jesteś w błędzie Co do piachu, to nie chciał bym tu na nowo rozpętać burzy, bo ryby pływają w tym rzecznym dopiero drugi dzień, ale jestem dobrej myśli. Ale Bezprym podsunął mi pewną myśl. Teraz są wakacje, może kogoś namówisz, żeby Ci przywiózł 2 wiadra z Castoramy piachu z plaży
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się