Pleziorro Opublikowano 11 Listopada 2016 Autor #191 Opublikowano 11 Listopada 2016 Akurat te dwa są na 3 propozycjach niezmienione, z tego powodu, że one mi bardzo się podobają, są stabilne Karolu, a do tego tworzą piękny nawis skalny, w którym mam nadzieję zagra światło i cień. Wrzucam pomocnicze foto z boku
spiochu Opublikowano 11 Listopada 2016 #192 Opublikowano 11 Listopada 2016 Dwójkę, dwójkę wybierz panie Wysłane z telefonu
tom77 Opublikowano 11 Listopada 2016 #193 Opublikowano 11 Listopada 2016 Koncepcja "nawisu" jest super. Całą kompozycję podporządkowałbym wyeksponowaniu tego elementu.
Pleziorro Opublikowano 11 Listopada 2016 Autor #194 Opublikowano 11 Listopada 2016 Dobra czas zakasać rękawy i pomoczyć łapy w letniej wodzie wieczorem dam fotkę poglądową. Jak by coś komuś jeszcze przyszło do głowy to piszcie, komp włączony usłyszę posta
eazeo83 Opublikowano 11 Listopada 2016 #195 Opublikowano 11 Listopada 2016 Ja też jestem za dwójeczką. Nawis będzie wyglądał fantastycznie. Czekam na fotki
pozner Opublikowano 11 Listopada 2016 #196 Opublikowano 11 Listopada 2016 Dwójka, ale masz pewność, że cyrkulacja Ci się poprawi. Ja też czasami widzę zawirowania, kupska wirują jak w trąbie powietrznej, ale prędzej, czy później trafiają gdzie trzeba. Ruch wody i ryby robią swoje. Chyba że nie bardzo podoba Ci się prawa strona
Pleziorro Opublikowano 11 Listopada 2016 Autor #197 Opublikowano 11 Listopada 2016 Pewności nie mam, ale mam luźne kamienie, prawa strona nie do końca się sprawdza z ustawieniem kamieni, kupy wpadają w wir i nie lecą w kierunku zasysu tylko zaczynają wirować pomiędzy kamieniami. Jedynym minusem całego przedsięwzięcia jest to, że przez jakiś czas nowe kamienie będą kosmicznie czyste ale natura da sobie z tym radę.
Pleziorro Opublikowano 13 Listopada 2016 Autor #198 Opublikowano 13 Listopada 2016 Pod kamieniami nie znalazłem dużo syfu, czyli jednak nie było tak tragicznie z cyrkulacją. Ale i tak jestem zadowolony z nowego ustawienia, akwarium zyskało sporo przestrzeni, moja Mbuna i tak ma pełno kryjówek w tle, więc o nią jestem spokojny, że nie są stratne. Co do cyrkulacji, to nie wiele się poprawiło, jeszcze poczekam kilka dni obserwując zasys, ale już mam plan przenieść wylot wody na przeciwległy bok, obecnie ciurka mniej więcej w połowie w kierunku lewej ściany a falownik umieszczony jest w połowie wysokości na prawej ścianie i dmucha lekko w górę i lekko w tło, łącząc nurt z wylewką z filtra. Teraz pozostaje jeszcze poczekać aż kamienie zrobią się brązowe :). Zdjęcie z telefonu więc balans bieli zwalony totalnie - nie jest to akwarium roku 2016 ale jak tylko obrośnie to wrzucę zdjęcie z aparatu do galerii
jaras Opublikowano 13 Lutego 2017 #199 Opublikowano 13 Lutego 2017 Dnia 13.11.2016 o 16:01, Pleziorro napisał: ale jak tylko obrośnie to wrzucę zdjęcie z aparatu do galerii Rafał- a gdzie to obiecane zdjęcie. Czyżby akwarium jeszcze nie zarosło
Pleziorro Opublikowano 13 Lutego 2017 Autor #200 Opublikowano 13 Lutego 2017 W kalendarzu na pierwszej stronie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się