Pleziorro Opublikowano 6 Lipca 2016 #91 Opublikowano 6 Lipca 2016 W ogóle jasny kamień szybko zachodzi glonem, szybciej niż ciemny, więc jeśli ktoś wybierze jasny to musi mieć armię Helmetów w odwodzie, bo inaczej będzie miał glonową dżunglę z przebłyskami białego, to średnio wygląda.
darkon Opublikowano 6 Lipca 2016 #92 Opublikowano 6 Lipca 2016 Według mnie kamienie wapienne są często umieszczane w naszych zbiornikach, tylko niektórzy nawet o tym nie wiedzą, że to skały wapienne. Wszystkim kojarzą się z kamieniem w kolorze białym, a to nieprawda. Biały jest czysty wapień bez domieszek, który występuje dość rzadko, a w zależności od domieszki ma kolor beżowy, jasnoszary, żółty, czerwony, brązowy, ciemnoszary, niebieskoszary, czarny.
Pleziorro Opublikowano 6 Lipca 2016 #93 Opublikowano 6 Lipca 2016 Wapień jest miękki, ciężko go pomylić z Szarogłazem czy Filitem. A co do koloru to się zgadzam, choć czarnego to jeszcze nie widziałem
darkon Opublikowano 6 Lipca 2016 #94 Opublikowano 6 Lipca 2016 czarnego to jeszcze nie widziałem Wydobywają taki w kamieniołomie w Dębniku, szukaj wapień dębnicki
Raciczka Opublikowano 9 Lipca 2016 Autor #95 Opublikowano 9 Lipca 2016 Walczę z aparatem. Nie jakoś zaciekle bo nie mam weny, ale mimo wszystko. Bardzo bym chciała udokumentować wybarwianie się Protomelasa, ale zrobienie mu dobrego zdjęcia to jakaś masakra. Nadal ciekawość niezaspokojona co to wyrośnie z tego Pana I ruchliwa żółta chmara nadająca sporo kolorytu jak reszta dopiera zaczyna łapać ten koloryt
Pandziak Opublikowano 9 Lipca 2016 #96 Opublikowano 9 Lipca 2016 Pieknie zaczyna to wygladac a ta zolta chmara w szczegolnosci
Raciczka Opublikowano 11 Września 2016 Autor #97 Opublikowano 11 Września 2016 Zdjęcie jakości telefonu - także nie do galerii, ale spójrzcie na Gwiazdora Sporo jeszcze przed nim bo ma ok 10-12 cmWysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 11 Września 2016 #98 Opublikowano 11 Września 2016 .....już jest ładny.
Post_Mortem Opublikowano 12 Września 2016 #100 Opublikowano 12 Września 2016 Ładny młodzieniec - gratulacje :-) Tak z ciekawości - czy płetwę grzbietową ma o takiej długości jak to jest widoczne na zdjęciu, czy końcówka "zafalowała" i się ukryła ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się