RomanoLindano Opublikowano 27 Listopada 2017 Autor #111 Opublikowano 27 Listopada 2017 (edytowane) Sterownik w nowej obudowie można zamówić w wybranym kolorze. Do teraz były czarne/białe/srebrne. A wczoraj dodałem dwa radośniejsze kolory: żółty i niebieski. Wiem, że obudowa nie ma dużego znaczenia, ale i tak testowałem nowy materiał na obudowy, więc czemu nie zrobić czegoś kolorowego? Niezależnie od koloru w tej samej cenie. https://sklep.palabras.pl/sterownik/28-leddimmerpro.html#/26-kolor-blekitny_niebieski https://sklep.palabras.pl/sterownik/28-leddimmerpro.html#/27-kolor-zolty_niebieski Edytowane 27 Listopada 2017 przez RomanoLindano 1
deccorativo Opublikowano 27 Listopada 2017 #112 Opublikowano 27 Listopada 2017 Jeśli mogę coś radzić to oprócz tych kolorów obudów zrób Romku wersję slim - wodoodporna tak bez tych wszystkich złącz, przycisków i otworów w obudowie- tylko z jednej strony z płaskiego pudełeczka wychodzi hermetycznie długi na 2m kabel wielożyłowy do podłączenia zasilacza i wtyknięcia USB do komputera a z drugiej strony 20cm kabelek wielożyłowy do podłączenia plusa i 4 kanałów K1,K2,K3,K4 albo i więcej kanałów . jak zrobiłeś co obiecywałeś. a slim tak by można było sterownik schować w belce pod hermetyczną pokrywą z plexy i tylko tam podłączyć do przewodów z ledami. Kupując już chyba 5ty twój sterownik kombinowałem jak go wsadzić w profil ISKLED albo te typowe 10cm i 16cm ale nie ma szans.
Pleziorro Opublikowano 27 Listopada 2017 #113 Opublikowano 27 Listopada 2017 Wyjmij płytkę z obudowy, podepnij przewód USB oraz pozostałe przyłącza, zalej wszystko silikonem akwarystycznym i masz wersję slim - wodoszczelną Tyle że będzie się grzać!
deccorativo Opublikowano 27 Listopada 2017 #114 Opublikowano 27 Listopada 2017 2 godziny temu, Pleziorro napisał: Wyjmij płytkę z obudowy, podepnij przewód USB oraz pozostałe przyłącza, zalej wszystko silikonem akwarystycznym i masz wersję slim - wodoszczelną Tyle że będzie się grzać! Trochę się nie rozumiemy Plezi. wklejam taki poglądowy obrazek gdzie slim waterproof zasilacz 12V 45W wchodzi pod szybkę w profil a Romka sterownik nawet bez obudowy zalany silikonem nie wejdzie i jest pełen dziur . Romka sterownik w porównaniu do każdego zasilacza impulsowego to zupełnie nie grzejące się urządzenie więc nie w grzaniu problem. Ale może zbyt wiele wymagam - to musi ocenić sam konstruktor a nie my.
MatiK Opublikowano 11 Grudnia 2017 #115 Opublikowano 11 Grudnia 2017 @raiders przeniosłem, aczkolwiek pytanie uważam za dziwne... Montujesz tam, gdzie Ci wygodniej i teoretycznie w bezpiecznym od wody miejscu
MatiK Opublikowano 11 Grudnia 2017 #116 Opublikowano 11 Grudnia 2017 Ja mam zamontowany w szafce, właściwie to leży sobie luzem
Quba Opublikowano 15 Grudnia 2017 #117 Opublikowano 15 Grudnia 2017 Byle z dala od wody, za wysokiego numeru IP to on nie ma (a na pewno cyfry jedności)
RomanoLindano Opublikowano 3 Stycznia 2018 Autor #118 Opublikowano 3 Stycznia 2018 (edytowane) Jest nowa wersja aplikacji a w niej uzupełniona instrukcja użytkownika. W miarę dokładnie opisałem całą aplikację i co znaczą i jak działają parametry, sposób programowania itp. Jak by się komuś chciało poczytać i powiedzieć czy normalny człowiek coś z tego zrozumie to byłbym wdzięczny. EDIT: No i jeszcze skończyła się promocja 20%, ceny troszkę się zmieniły. No i cały czas promocja 15% dla Klubowiczów. Edytowane 3 Stycznia 2018 przez RomanoLindano
RomanoLindano Opublikowano 4 Stycznia 2018 Autor #119 Opublikowano 4 Stycznia 2018 Witam, W związku ze zbliżającym się 26 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowiłem przyłączyć się do akcji (oprócz prywatnej wpłaty). Od wszystkich zamówień złożonych w dniu 14 stycznia (finał) i opłaconych w ciągu 2 dni roboczych 25% (oprócz kosztów wysyłki) zostanie przekazanych na konto Fundacji. Lista darczyńców zostanie opublikowana na forum.palabras.pl (Imię i pierwsza litera nazwiska, kwota przekazana z zamówienia). Przekażcie znajomym. Pozdrawiam Romek 1 1
egon44 Opublikowano 4 Stycznia 2018 #120 Opublikowano 4 Stycznia 2018 6 minut temu, RomanoLindano napisał: Witam, W związku ze zbliżającym się 26 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowiłem przyłączyć się do akcji (oprócz prywatnej wpłaty). Od wszystkich zamówień złożonych w dniu 14 stycznia (finał) i opłaconych w ciągu 2 dni roboczych 25% (oprócz kosztów wysyłki) zostanie przekazanych na konto Fundacji. Lista darczyńców zostanie opublikowana na forum.palabras.pl (Imię i pierwsza litera nazwiska, kwota przekazana z zamówienia). Przekażcie znajomym. Pozdrawiam Romek Romku wrzuć linka z aukcji to udostępnię to gdzie trzeba
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się