eljot Opublikowano 17 Stycznia 2016 #61 Opublikowano 17 Stycznia 2016 No kamole trochę nie pasują do tła. Mam nadzieję że nie będziesz walczył z glonami to się trochę wyrówna .
rebelde Opublikowano 17 Stycznia 2016 #62 Opublikowano 17 Stycznia 2016 kolego oprocz tego ze tak troche to nie nasz kamien ;-) to dodatkowo działa jak ,,inkubator,, nie poradzisz sobie z narybkiem, no i utrudnia bardzo utrzymac klarowna wode (zawsze sie jakies drobinki, farchlocle w tych szczelinach zatrzymaja) trzymam kciuki. Zajefajne szkło :-D
Pimpka Opublikowano 17 Stycznia 2016 #63 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Wystrój zapowiada się fatalnie...
Tadeo Opublikowano 17 Stycznia 2016 #65 Opublikowano 17 Stycznia 2016 szybkie płukanie piachu 200 kg Kazikos Nie odbierz, że się czepiał, ale kabel od pracującej betoniarki i przedłużacz polewasz wodą! Prosisz się o nieszczęście.
pablojogi Opublikowano 18 Stycznia 2016 #66 Opublikowano 18 Stycznia 2016 nie ma jak BHP na miejscu pracy:-),wapień rzeczywiście słabo, no ale ma Tobie się podobać także powodzenia w dalszych pracach!!!
egon44 Opublikowano 18 Stycznia 2016 #67 Opublikowano 18 Stycznia 2016 bo mi sie podoba Jeśli wapień się tobie podoba(jako właścicielowi baniaka,a to chyba najważniejsze)to spoko twoja sprawa i tyle w temacie
Dario1906 Opublikowano 19 Stycznia 2016 #68 Opublikowano 19 Stycznia 2016 Jeśli wapień się tobie podoba(jako właścicielowi baniaka,a to chyba najważniejsze)to spoko twoja sprawa i tyle w temacie dokładnie szkiełko ma się podobać Kaziowi i robi sobie jakie chce...... a ja komuś się tak bardzo nie podoba to nie musi tego tak opisywać bo to nie zbyt ładnie !!!!! PS. Nie ma się co dziwić ze wielu ludzi krytykuje klub jak tu nie można mieć ani swojego pomysłu, zdania ani swoich doświadczeń a nie daj boże ktoś sie w jakieś wypowiedzi pomyli to juz całkiem zakopany!!! (oczywiście nie które przypadki) 1
crav Opublikowano 19 Stycznia 2016 #69 Opublikowano 19 Stycznia 2016 Cóż za oburzenie... Tylko klaskać można? No bez jaj jednemu się podoba innemu nie. To nie przedszkole, że na kawałek krytyki odrazu foch...
CoolPhone Opublikowano 19 Stycznia 2016 #70 Opublikowano 19 Stycznia 2016 Ja czekam na efekt końcowy. Póki co jest bardzo niestandardowo bym rzekł
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się