stan Opublikowano 5 Stycznia 2016 #12 Opublikowano 5 Stycznia 2016 Szkiełko ma rozmiary prześliczne, teraz porządna mbuna i będzie mega Malawi-Tank. Gratulacje Kaziu ! 1
MatiK Opublikowano 5 Stycznia 2016 #13 Opublikowano 5 Stycznia 2016 No wygląda konkretnie zapodawaj obsadę, jaką sobie obmyśliłeś
JemioloSeba Opublikowano 5 Stycznia 2016 #14 Opublikowano 5 Stycznia 2016 Co to za tło? Wygląda fajnie.
cronoseek Opublikowano 5 Stycznia 2016 #15 Opublikowano 5 Stycznia 2016 https://www.akwarystyczny24.pl/tlo-na-dowolny-wymiar-s-12.html 1
piotriola Opublikowano 5 Stycznia 2016 #16 Opublikowano 5 Stycznia 2016 Zbiornik ciekawy, brakuje tylko ciężarówki piasku i będzie ok. Ile potrzeba osób do przeniesienia takiego zbiornika, z tego co widzę to parter możesz coś napisać jak tym manewrujesz w domu.
CoolPhone Opublikowano 5 Stycznia 2016 #17 Opublikowano 5 Stycznia 2016 Widziałem już wcześniej na FB Przemka Wieczorka jak to ładowałeś. Piękne szkło, robi wrażenie.
bikebog Opublikowano 5 Stycznia 2016 #18 Opublikowano 5 Stycznia 2016 Znalazłbym miejsce na takie w swoim domku :-)
egon44 Opublikowano 6 Stycznia 2016 #19 Opublikowano 6 Stycznia 2016 Zbiornik pierwsza klasa!Zapewne każdy z nas ma marzenie żeby sobie taki postawić u siebie ,ale wielu niestety nie może z racji jego gabarytów i miejsca w domu...
kazikos Opublikowano 6 Stycznia 2016 Autor #20 Opublikowano 6 Stycznia 2016 10 chłopa i można wstawić gdzie się chce ale na piętro to raczej hds dużo mi pomagał krzysztof [crono] prawie to jego dziecko dlatego bedzię chrzestny mam nadzieje ze coś żuci po becik
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się