eljot Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #32 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Daniel popracuj jeszcze trochę bo wystrój w poprzednim bardziej mi się podobał .
danielj Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Autor #33 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Ma być minimalistycznie:) Zakładam, że będą dwa lub trzy samce fuelli więc nie mogą mieć za bardzo gdzie obrać rewiru, by był spokój Ale dla Ciebie dołożyłem jeden kamień
SmyQ Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #34 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Jeśli ma być minimalistycznie to mi się podoba
eljot Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #35 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Ej tam nakładłeś tych maluchów zamiast jednego wielkiego aby był tam glonowy trawnik gdzie nochale by się pasły. Myślę że było by piękniej, choć ryzyko walk o takie pastwisko byłoby znaczne .
danielj Opublikowano 22 Września 2015 Autor #36 Opublikowano 22 Września 2015 Przyjechały Katale Tylko miałem mieć OB a cosik mi wyglądają na MC. Zobaczymy co z nich wyrośnie, obie odmiany są piękne
danielj Opublikowano 22 Września 2015 Autor #39 Opublikowano 22 Września 2015 U Marcina Malawiana. Mają typową pomarańczową obwódkę na płetwie grzbietowej. Jak troszkę podrosną, dam fotki.
woojtek70 Opublikowano 22 Września 2015 #40 Opublikowano 22 Września 2015 FFFOOOOTTTTKKKKIIIIII jego mać
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się