danielj Opublikowano 11 Sierpnia 2015 Autor #11 Opublikowano 11 Sierpnia 2015 O tak Kunta Widziałem pięknego na Malawi Dream, rozmawiałem z gościem już, ale cena na razie oscyluje w okolicach 150 ojro, ale mam nadzieję, że trochę gościa zmiękczę Hari będą Petrotilapie, ale w ramach ustępstw muszę wsadzić Esterki OB bo się mżonce podobają A fotki w sobotę lub niedzielę, właśnie wziąłem się za tło z Ceresitu
harisimi Opublikowano 11 Sierpnia 2015 #12 Opublikowano 11 Sierpnia 2015 No mżonki nie sposób pominąć ... czasem wychodzi to na dobre moja wybrała Letrino lethrinus ☺. Czekamy co dalej w danielomalawi ;-)
harisimi Opublikowano 11 Sierpnia 2015 #15 Opublikowano 11 Sierpnia 2015 Piękna rybcia. Ta tarka jest też super.
Ksiaze_Kluska Opublikowano 12 Sierpnia 2015 #16 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 daj znac jak bedziesz kupował kulfony moze tez sie skusze
danielj Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Autor #17 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Początki tła Na pewno dam znać gdy będę kupował
stan Opublikowano 12 Sierpnia 2015 #18 Opublikowano 12 Sierpnia 2015 Jak coś nie tak pójdzie z predatorami to na bank idę w dużą roslinozerną mbunę. Petrotilapie czy kulfony tudzież jakąś nie tuzinkowa zebra to jest to B-)
danielj Opublikowano 13 Sierpnia 2015 Autor #19 Opublikowano 13 Sierpnia 2015 U mnie jako trzeci gatunek Ps. tropheops red fin, a jako uzupełnienie esterki OB
harisimi Opublikowano 13 Sierpnia 2015 #20 Opublikowano 13 Sierpnia 2015 Proponuję przemyśleć jeszcze raz wariant tropheopsa ... jakie piękne się pojawiły ostatnio na rynku to głowa mała ☺
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się