danielj Opublikowano 10 Sierpnia 2015 #1 Opublikowano 10 Sierpnia 2015 Na razie bez zdjęć , bo bajzel w domu niesamowity. Dzisiaj przyjechało akwarium, dla moich ukochanych fuelli:p Co prawda wymiary troszkę inne, ale cóż, opłaciło się Akwarium ma wymiary 170x70x70 cm, wykonał je Aqua Medic ze szkła 12mm optiwithe z zewnętrznym kominem. Do tego sump 100x45x40 cm oraz zbiornik kwarantannowy 140l. Obieg na pompie Red Dragon 6500 a cyrkulacja w środku za pomocą dużego vawe boxa. Jeśli chodzi o oświetlenie to po wielu przemyśleniach zastosuję tradycyjne T5 w lampie 4x80W. Na razie to tyle. W pierwszym wolnym dniu pokleję hydraulikę, oraz zrobię tło ze styropianu i CX5:p 1
krzysiutoja Opublikowano 10 Sierpnia 2015 #2 Opublikowano 10 Sierpnia 2015 No to powodzenia w hodowli po raz.... któryś tam
danielj Opublikowano 10 Sierpnia 2015 Autor #5 Opublikowano 10 Sierpnia 2015 Tak Stan, 170x70x70 dzięki za poprawkę A właśnie policzyłem, będzie to 7 zbiornik z Malawi w mojej ponad 30 letniej karierze akwarystycznej I jak dzisiaj pamiętam pierwsze auratusy trzymane w 64 litrach, no ale to był 1986 rok
eljot Opublikowano 10 Sierpnia 2015 #6 Opublikowano 10 Sierpnia 2015 No to twoje ukochane fuelki będą miały raj
stan Opublikowano 11 Sierpnia 2015 #7 Opublikowano 11 Sierpnia 2015 No osobiście nie mogę się doczekać twojego projektu. Słyszałem że robisz niezłe taki :-)
kunta Opublikowano 11 Sierpnia 2015 #10 Opublikowano 11 Sierpnia 2015 To teraz tylko wode lać i rozglądać się po swiecie za samcem Katale OB :-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się