danielj Opublikowano 13 Sierpnia 2015 Autor #21 Opublikowano 13 Sierpnia 2015 Hari, a o jakich tropheposach piszesz? Red finy już miałem dzikusy i dlatego chcę je jeszcze raz bo bardzo ciekawe są
harisimi Opublikowano 13 Sierpnia 2015 #22 Opublikowano 13 Sierpnia 2015 Pseudotropheus tropheops Chitimba gold czyli “marsowe” żółtka Tropheops sp. "macrophthalmus chitimba" http://www.klub-malawi.pl/album/ryby/tropheops/sp-macrophthalmus-chitimba.html Pseudotropheus tropheops Kirondo blue blaze czyli Tropheops sp. macrophthalmus, Kirondo tyż żołtek a tu go dobrze widać http://www.ciclideos.com/forum/700-litros-mbunas-novas-fotos-t9806-120.html Pseudotropheus microstoma Otter Point czyli zgodnie z moją wiedzą to Tropheops microstoma, Otter point http://www.malawi-dream.info/Tropheops_microstoma_Otter_Point.htm No i Pseudotropheus tropheops Makokola O.B. jeszcze nie rozgryzłem co to jest u Edka ale znalazłem filmik na którym widać, ze jest na co popatrzyć Wild holding ob tropheops tropheops makokola - YouTube
danielj Opublikowano 14 Sierpnia 2015 Autor #23 Opublikowano 14 Sierpnia 2015 Ładne wszystkie Ale OB będą już dwa gatunki, chitimby jakieś takie..... normalne A microstomy mi wcale nie leżą
crav Opublikowano 14 Sierpnia 2015 #24 Opublikowano 14 Sierpnia 2015 To się wprosze jak skompletujesz
danielj Opublikowano 16 Sierpnia 2015 Autor #25 Opublikowano 16 Sierpnia 2015 A zapraszam Zbyszku Właściwie już wszystko zakupione, teraz składam do kupy cały osprzęt i hydraulikę
Ksiaze_Kluska Opublikowano 20 Sierpnia 2015 #26 Opublikowano 20 Sierpnia 2015 przypominam o takim historycznym fakcie: http://www.photoblog.pl/tofitattoo/24944109/labeotropheus-trewavasae.html musisz mieć kulfony, ja czuje nieustanną tęsknotę za najpiękniejszymi rybami z Malawi, jednak tropheusy choc piekne to nie ciesza tak jak kulfony...
danielj Opublikowano 21 Sierpnia 2015 Autor #27 Opublikowano 21 Sierpnia 2015 Wczoraj akwarium zostało odpalone, wszystko ładnie chodzi, zmieniła się tylko konfiguracja sprzętowa, ze względu na cięcia finansowe małżonki Teraz zbiornik będzie dojrzewał, a ja rozglądam się już za rybami.
danielj Opublikowano 21 Sierpnia 2015 Autor #29 Opublikowano 21 Sierpnia 2015 Jedna taka, bo jeszcze bajzel wielki
maniek1984 Opublikowano 21 Sierpnia 2015 #30 Opublikowano 21 Sierpnia 2015 zapowiada się świetne szkiełko:) czekam na dalsze fotorelacje
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się