Skocz do zawartości

Kupować w sklepie czy u hodowcy


Psemek

Rekomendowane odpowiedzi

W wielu dyskusjach pojawiają się takie stwierdzenia o "rybach ze Słowacji" że ich jakość jest niska, że celowo poddawane są jakimś zabiegom sterylizującym itp. Nie mówię, że w tym wątku, ale ten wątek przecież dawno już zboczył z tematu, więc się odniosłem do tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to z kim nie piszę czy rozmawiam to jako pewnik dobrych ryb ludzie podają ryby z Niemiec cichlidstad i właśnie ryby od Fuljera ze Słowacji. Mam i z tego i z tego źródła ryby i jestem zadowolony, co tylko potwierdza to co ludzie między sobą plotkują ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to z kim nie piszę czy rozmawiam to jako pewnik dobrych ryb ludzie podają ryby z Niemiec cichlidstad i właśnie ryby od Fuljera ze Słowacji. Mam i z tego i z tego źródła ryby i jestem zadowolony, co tylko potwierdza to co ludzie między sobą plotkują ;-).


Podzielam tą opinię.Większość moich ryb pochodzi z tych hodowli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by zrobić ankietę wielokrotnego wyboru z wymienionymi najpopularniejszymi sklepami, aby ograniczyć trolling można by głosować jedynie na tak. Ilość punktów świadczyła by w jakimś stopniu o tym czy sklep jest godny uwagi. Z czasem można by dodawać do ankiety kolejne pozycje a ankietę przykleić na początek działu.
.Dlaczego od razu piszesz trolling ? Jak dla mnie ankieta jest bez sensu skoro nie ma

opcji że się nie poleca ktoś się zawiódł na jakiejś hodowli to klika nie .W ten sposób bronicie hodowle i sklepy .Podam przykład jest jakiś sprzedawca na allegro zerkasz w komentarze i ma tak 3000 pozytywów i 500 negatywów w forumowej ankiecie przedstawionej przez kolege by miał tylko 3000 pozytywów .Troling tak samo idzie w drugą stronę można pozakładać konta i klikać na tak na jakąś hodowle albo kolegę poprosić żeby ocenił chociaż tam nie kupował .Co do mojej oceny mogę się podpisać imieniem i nazwiskiem skoro jak to pisze harisimi jestem tylko nickiem .Z mojego punktu widzenia każdy by chciał zobaczyć ile jest nie a ile na tak w danej hodowli .Moja propozycja jest troszkę inna niż ankieta założyć temat w którym będzie można opisać spostrzeżenia z zakupu w danej hodowli wstawić zdjęcia zakupionych ryb gdzie sami będziemy mogli zobaczyć i ocenić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta ma na celu wskazanie ile osób poleca dany sklep . Na zasadzie pozytywnej. Uważasz że twój spór musi przekreślić ponad 50% laików, które dana hodowla otrzymała ? Uważasz, że skoro miałeś negatywne przeżycia z TM to powinniśmy na ich banerze dopisać dużym drukiem Ventage112 ma votum separatum i stracił w tej hodowli kasę ... UWAGA ;-). Nie sądzisz że próbujesz być nadreprezentowany ? Napisałeś swoją opinie i dobrze, nie żądaj jednak aby każda iniciatywa zaczynała się od Twojego NIE dla TM. Zwłaszcza że prawie na pewno opinia o Tobie w przypadku sprzedawcy jest równie negatywna. Nie rozsadzam kto ma rację nie wykluczam, że zostaleś pokrzywdzony ale nie żądaj aby każdy pomysł weryfikacji wartości TM i innych sklepów/ hodowli zaczynał się od Twojej przykrej przygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta ma na celu wskazanie ile osób poleca dany sklep . Na zasadzie pozytywnej. Uważasz że twój spór musi przekreślić ponad 50% laików, które dana hodowla otrzymała ? Uważasz, że skoro miałeś negatywne przeżycia z TM to powinniśmy na ich banerze dopisać dużym drukiem Ventage112 ma votum separatum i stracił w tej hodowli kasę ... UWAGA ;-). Nie sądzisz że próbujesz być nadreprezentowany ? Napisałeś swoją opinie i dobrze, nie żądaj jednak aby każda iniciatywa zaczynała się od Twojego NIE dla TM. Zwłaszcza że prawie na pewno opinia o Tobie w przypadku sprzedawcy jest równie negatywna. Nie rozsadzam kto ma rację nie wykluczam, że zostaleś pokrzywdzony ale nie żądaj aby każdy pomysł weryfikacji wartości TM i innych sklepów/ hodowli zaczynał się od Twojej przykrej przygody.


Harisimi ja się nie uparłem na tan mal jak twierdzisz .Co do głosu mogę się nie wypowiadać było minęło jakiś tam cień po mojej opinie został .Czy mój pomysł jest zły myślę że nie wręcz przeciwnie można zobaczyć jakie kto rybki sobie kupił w danej hodowli oczywiście ci co będą mieli ochote to opisać i pokazać dla forumowiczów. Będzie więcej zdjęć w galerii można będzie zobaczyć jak wyglądają młode jeszcze nie wybarwione ryby z rożnych gatunków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest troszkę inna niż ankieta założyć temat w którym będzie można opisać spostrzeżenia z zakupu w danej hodowli wstawić zdjęcia zakupionych ryb gdzie sami będziemy mogli zobaczyć i ocenić ............Czy mój pomysł jest zły myślę że nie wręcz przeciwnie można zobaczyć jakie kto rybki sobie kupił w danej hodowli oczywiście ci co będą mieli ochote to opisać i pokazać dla forumowiczów. Będzie więcej zdjęć w galerii można będzie zobaczyć jak wyglądają młode jeszcze nie wybarwione ryby z rożnych gatunków .
Przecież zawsze możesz założyć taki wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.